Zde budou aktualizovány výsledky zařazené do kategorií v letošním ročníku 2020.

výsledky

  Kategorie dívky 2016 a mladsi          
Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Ročník narození Naměřený čas běhu Startuji za Bydlím v Satalicích
1 Magdaléna Zelená 2016 a mladší 2016 00:45,1 > ne
2 Tereza Nováková 2016 a mladší 2016 00:47,8 STS Chvojkovice-Brod ano
3 Štěpánka Muhrová 2016 a mladší 2016 00:57,5 ne
4 Monika Podrazil 2016 a mladší 2020 01:02,0 ano
5 Verča Valentová 2016 a mladší 2018 01:04,2 ano
6 Emma Roškotová 2016 a mladší 2017 01:08,5 ano
7 Anežka Pádivá 2016 a mladší 2017 01:34,4 ne
8 Nela Mandová 2016 a mladší 2017 01:59,9 ne
9 Eliška Kličková 2016 a mladší 2016 01:00,0 TJ Sokol Satalice ne
  Kategorie chlapci 2016 a mladsi          
Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Ročník narození Naměřený čas běhu Startuji za Bydlím v Satalicích
1 Kryštof Kobera 2016 a mladší 2020 00:47,5 ano
2 Richard Ruis 2016 a mladší 2016 00:48,9 ne
3 Matěj Pádivý 2016 a mladší 2016 01:09,1 ne
4 Matouš Rudolf 2016 a mladší 2020 01:31,7 ne
5 Matouš Podskubka 2016 a mladší 2017 01:33,6 ne
6 Aleš Kara 2016 a mladší 2015 02:21,1 Cobydup Kbely ne
7 Matouš Rudolf 2016 a mladší 2017 02:55,6 ne
  Kategorie dívky 2014-2015          
Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Ročník narození Naměřený čas běhu Startuji za Bydlím v Satalicích
1 Lucie Vávrová 2014-2015 2014 01:20,4 Sokol Satalice ne
2 Helenka Černá 2014-2015 2020 01:29,6 ne
3 Gabriela Husáková 2014-2015 2014 01:33,0 ne
4 Karolína Duffková 2014-2015 2014 01:39,4 ne
5 Nikolína Vodová 2014-2015 2014 01:43,8 ano
6 Sofie Roškotová 2014-2015 2015 01:50,8 ano
7 Kristýna Procházková 2014-2015 2014 01:52,0 Sokol Satalice ano
8 Viktorie Vykysalá 2014-2015 2015 01:55,0 ne
9 Anežka Křížová 2014-2015 2015 02:20,0 ano
10 Alzbetka Podškubková 2014-2015 2014 02:21,4 ne
  Kategorie chlapci 2014-2015          
Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Ročník narození Naměřený čas běhu Startuji za Bydlím v Satalicích
1 Vojtěch Kobera 2014-2015 2014 00:47,5 ano
2 Šimon Jirásek 2014-2015 2014 01:23,0 ano
3 Lukáš Diblík 2014-2015 2014 01:25,2 ne
4 Filip Boháč 2014-2015 2014 01:26,8 ano
5 Alex Lysovyč 2014-2015 2014 01:34,0 Sokol Satalice ne
6 Vojtěch Valenta 2014-2015 2014 01:36,0 ano
7 Nikolas Rejka 2014-2015 2015 01:40,0 ano
8 David Vykysalý 2014-2015 2015 01:43,0 ne
9 Šimon Manda 2014-2015 2015 01:43,7 ne
10 Filip Košek 2014-2015 2015 01:56,6 ne
11 Antonín Hodr 2014-2015 2015 02:01,0 Sokol Satalice ne
 Kategorie dívky 2012-2013      PořadíJménoPříjmeníKategorieRočník narozeníNaměřený čas běhuStartuji zaBydlím v Satalicích
1 Viktorie Ďuďová 2012-2013 2013 02:25,2 SKI & RUN Čakovice ne
2 Nela Klubalová 2012-2013 2012 03:02,6 ano
3 Barbora Stuchlíková 2012-2013 2013 03:10,0 Sokol Satalice ano
4 Eliška Machová 2012-2013 2013 04:53,0 ne
5 Štěpánka Křížová 2012-2013 2012 05:52,0 Sokol Satalice ano
Kategorie chlapci 2012-2013
Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Ročník narození Naměřený čas běhu Startuji za Bydlím v Satalicích
1 Václav Zelený 2012-2013 2013 02:35,3 Šakal Kbely ne
2 Daniel Kara 2012-2013 2017 03:28,2 Šakal Kbely ne
3 Filip Mráz 2012-2013 2013 03:37,0 SKI RUN Čakovice ne
4 Filip Žák 2012-2013 2013 03:43,0 ne
5 Jonáš Polačok 2012-2013 2020 03:47,9 ne
6 Kryštof Krauskopf 2012-2013 2013 04:05,0 Sokol Satalice ano
7 Šimon Písařík 2012-2013 2012 04:42,9 ano
Kategorie dívky 2010-2011
Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Ročník narození Naměřený čas běhu Startuji za Bydlím v Satalicích
1 Nela Švábová 2010-2011 2020 04:12,0 ano
2 Kateřina Zelená 2010-2011 2010 04:14,7 Šakal Kbely ne
3 Ema Jirásková 2010-2011 2010 04:17,0 ano
4 Nina Polačková 2010-2011 2011 04:37,0 ne
5 Julie Vodová 2010-2011 2010 04:40,4 ano
6 Štěpán Kaška 2010-2011 2010 04:46,9 Gymnastika Satalice ne
7 Aneta Czechowská 2010-2011 2011 04:49,0 ano
Kategorie chlapci 2010-2011
Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Ročník narození Naměřený čas běhu Startuji za Bydlím v Satalicích
1 Václav Smrček 2010-2011 2011 04:50,0 ne
2 Adam Pech 2010-2011 2010 04:52,0 ano
3 Jan Vávra 2010-2011 2011 04:52,3 Sokol Satalice ne
4 Michal Valenta 2010-2011 2010 04:54,6 ano
5 Jakub Urík 2010-2011 2011 05:26,2 ne
Kategorie dívky 2008-2009
Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Ročník narození Naměřený čas běhu Startuji za Bydlím v Satalicích
1 Natálie Klubalová 2008-2009 2009 04:25,0 ano
2 Anna Mlčochová 2008-2009 2008 05:18,0 ano
3 Markéta Kosíková 2008-2009 2009 05:45,0 ne
Kategorie chlapci 2008-2009
Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Ročník narození Naměřený čas běhu Startuji za Bydlím v Satalicích
1 Adam Axon 2008-2009 2020 03:28,0 ne
2 Filip Sotona 2008-2009 2009 03:35,0 ano
3 František Stuchlík 2008-2009 2009 04:16,0 Sokol Satalice ano
4 Jakub Mráz 2008-2009 2009 04:23,0 SKI RUN Čakovice ne
5 František Voda 2008-2009 2009 04:42,0 ano
6 Radovan Kříž 2008-2009 2009 05:30,4 Sokol Satalice ano
7 Martin Kosík 2008-2009 2009 07:20,0 ne
Kategorie dívky 2006-2007
Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Ročník narození Naměřený čas běhu Startuji za Bydlím v Satalicích
1 Jana Czechowská 2006-2007 2020 04:12,0 ano
2 Šárka Sotonová 2006-2007 2006 04:30,0 ano
3 Markéta Valentová 2006-2007 2006 04:30,9 ano
4 Lucie Stehlíková 2006-2007 2006 04:35,0 ano
Kategorie chlapci 2006-2007
Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Ročník narození Naměřený čas běhu Startuji za Bydlím v Satalicích
1 Ondřej Mlčoch 2006-2007 2006 03:55,0 ano
2 Štěpán Voda 2006-2007 2007 04:38,0 ano
Kategorie dívky 2004-2005
Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Ročník narození Naměřený čas běhu Startuji za Bydlím v Satalicích
1 Kristýna Duffková 2004-2005 2005 04:21,6 ne
Kategorie rodičů – ženy
Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Ročník narození Naměřený čas běhu Startuji za Bydlím v Satalicích
1 Jitka Sotonová rodičů 1979 03:47,0 ano
2 Kateřina Jirásková rodičů 1976 03:49,0 ano
3 Katka Mrázová rodičů 1977 04:02,0 SKI RUN Čakovice ne
4 Jindra Stehlíková rodičů 1975 04:19,0 ano
5 Klára Stehlíková rodičů 2003 04:29,0 ano
6 Michala Vodová rodičů 1978 04:39,0 ano
7 Jana Karaová rodičů 1981 04:54,3 ne
8 Kateřina Mlčochová rodičů 1973 05:01,0 ano
Kategorie rodičů – muži
Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Ročník narození Naměřený čas běhu Startuji za Bydlím v Satalicích
1 Marek Jirásek rodičů 1973 03:19,0 ano
2 Martin Sotona rodičů 1974 03:32,0 ano
3 Miroslav Polačok rodičů 1980 03:46,6 ne
4 Marek Mlčoch rodičů 1971 04:28,0 ano
5 Milan Písařík rodičů 1977 05:02,5 ano
6 René Czechowski rodičů 1968 05:21,0 ano
      Výsledky 10. ročníku Běhu Satalickou oborou
                                ze dne 18. 5. 2019
Kategorie dětí narozených r. 2015 a mladší    
Dívky– 150
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas Satalice
v cíli číslo     narození v cíli  
1 22 Svobodová Ella Zoe 2015 44,17  
2 20 Přichystalová Ema 2015 44,44  
3 46 Komárková Adéla 2015 49,28 Ano
4 10 Rajmová Ema 2016 49,79 Ano
5 13 Černá Helena 2015 50,01  
6 17 Roškotová Sofie 2015 54,12 Ano
7 40 Kraidlová Apolena 2015 1:02,30  
8 43 Blažková Aneta 2015 1:04,32 Ano
9 11 Křížová Anežka 2015 1:04,87 Ano
10 9 Krauzová Eliška 2015 1:04,97 Ano
11 7 Nicková Adéla 2015 1:08,26  
12 19 Zelená Magdaléna 2016 1:11,65  
13 8 Fišerová Antonie 2016 1:14,78  
14 14 Rulíšková Aneta 2016 1:20,14 Ano
15 12 Bílková Jana 2016 1:17,14 Ano
16 15 Mertová Evelína 2016 1:20,23  
17 44 Janžová Šarlota 2016 1:23,05  
18 21 Lukešová Josefína 2016 1:30,25  
19 42 Haugvic Viktorie 2015 1:31,15 Ano
20 18 Prášková Michaela 2016 1:45,87  
21 5 Vodová Agáta 2016 1:56,78  
22 3 Krauzová Adéla 2017 2:02,42  
DNS 4 Pádivá Anežka 2017    
DNS 6 Skoumalová Marie Amélie 2017    
DNS 16 Zdvořáčková Barbora 2015   Ano
Chlapci – 150m
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas Satalice
v cíli číslo     narození v cíli  
1 45 Havelka Vítězslav 2015 41,17  
2 38 Marian Gajdoš 2015 42,11  
3 26 Felix Račkay 2015 43,11  
4 39 Kilián Ornstein 2015 47,59  
5 27 Šimon Manda 2015 49,49  
6 30 Jakub Špalek 2015 01:01,4  
7 33 Jakub David 2015 01:02,1  
8 24 Richard Ruis 2016 01:02,8  
9 37 Yannick Révay 2015 01:03,2  
10 29 Jakub Kulik 2015 01:05,2  
11 35 Antonín Hodr 2015 01:15,0  
12 36 Kryštof Kobera 2016 01:15,9 Ano
13 1 Jan Gejdoš 2015 01:16,6  
14 31 Vojtěch Podzimek 2016 01:22,2 Ano
15 41 Vostrý Ondřej 2015 01:23,6  
16 25 Patrik Pěchota 2016 01:28,4  
17-18 2 Antonín Gejdoš 2018 02:20,3  
17-18 34 Eduard Černoušek 2016 02:20,3  
??? 23 Mikuláš Dadaj 2018   Ano
??? 32 Jan Skoumal 2015    
DNS 28 Matej Pádivý 2016    
Kategorie dětí narozených r. 20013-2014    
Dívky– 300m
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas Satalice
v cíli číslo     narození v cíli  
1 13 Ďuďová Viktorie 2013 1:11,23  
2 11 Cejnarová Veronika 2013 1:22,22  
3 8 Račkay Indiana   1:23,58  
4 26 Bendová Jolana 2013 1:25,52  
5 22 Doušová Sofie 2013 1:27,98  
6 14 Mikulová Laura 2014 1:28,79  
7 7 Vlckova Klara 2014 1:29,56 Ano
8 16 Špreňarová Anna 2013 1:30,18  
9 5 Andělová Agáta 2013 1:31,28  
10 23 Sladekova Linda 2013 1:31,87  
11 1 Švarcová Adinka   1:32,35  
12 10 Press Emily 2014 1:33,35  
13 20 Příhodová Nikol 2014 1:34,33  
14 6 Lukšů Barbara 2013 1:34,96  
15 25 Špillingová Tereza 2013 1:35,50  
16 27 Lukešová Gabriela 2013 1:37,84  
17 17 Horka Zuzana 2014 1:38,61 Ano
18 52 Kadeřávková Markéta 2013 1:40,27  
19 53 Janžová Alžběta 2013 1:45,14  
20 18 Pospisilova Zlata 2014 1:46,57 Ano
21 21 Písaříková Anička 2014 1:49,12 Ano
22 24 Knotková Barbara 2014 1:50,59  
24 19 Černoušková Emma 2013 1:53,15  
25 4 Vodová Nikol 2014 1:55,80 Ano
26 54 Voráčová Ema 2014 1:56,10  
27 2 Vostrá Magdalena 2014 1:57,23  
28 12 Melzerová Magdaléna   1:58,32  
29 9 Pekarová Maruška 2014 1:59,68 Ano
29 15 Nakládalová Tereza 2014 2:02,35  
30 3 Vodová Adéla 2014 2:03,15  
??? 57 Kanasugi Ajum 2013    
Chlapci – 300m
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas Satalice
v cíli číslo     narození v cíli  
1 51 Zelený Václav 2013 01:18,2  
2 44 Nicek Matyáš   01:19,6  
3 34 David Jan 2013 01:24,1  
4 46 Sladek Oliver 2013 01:24,8 Ano
5 40 Polačok Jonáš 2013 01:25,9  
6 37 Merta Karel 2013 01:26,4  
7 33 Zaťko Andy 2013 01:26,9  
8 47 Bílek Jonas 2013 01:27,6 Ano
9 43 Diblík Lukáš 2014 01:28,5  
10 50 Kosmák Vojtěch 2013 01:30,6 Ano
11 48 Mráz Filip 2013 01:34,8  
12 41 Jirásek Šimon 2014 01:37,4 Ano
13 36 Kroupa Václav 2014 01:38,4  
14 56 Augustin Tomáš 2014 01:41,0  
15 35 Kroupa František 2014 01:41,8  
16 28 Jurák Jan 2014 01:42,4  
17 29 Beneš Maxmilian 2014 01:45,3  
18 49 Podzimek Lukáš 2014 01:46,9 Ano
19 42 Kobera Vojta 2014 01:48,9 Ano
20 32 Sedlmeier Jakub 2014 01:53,0  
21 31 Melichar Milan 2014 01:55,3  
22 39 Valenta Vojtěch 2014 01:56,1 Ano
23 38 Ondřej Šlapánek 2014 01:56,8  
24 55 Matušů Ondřej 2014 01:58,0 Ano
DNS 30 Boháč Filip 2014   Ano
Kategorie dětí narozených r. 2011-2012  
Dívky – 600m
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas Satalice
v cíli číslo     narození v cíli  
1 15 Pischnothová Ella 2011 02:27,9  
2 13 Mikulová Stella 2012 02:30,1  
3 41 Rychetská Sabina 2011 02:30,9 Ano
4 11 Janouchova Stella 2011 02:32,6 Ano
5 5 Šístková Olívie 2012 02:33,2  
6 7 Polačková Nina 2011 02:36,9  
7 14 Špillingová Alžběta 2011 02:41,5  
8 1 Škopová Marika 2012 02:42,4 Ano
9 50 Mojžíšová Vanessa 2011 02:43,8 Ano
10 6 Lukšů Terezie 2011 02:44,1  
11 16 Czechowská Aneta 2011 02:46,7 Ano
12 45 Kraidlová Ester 2011 02:51,9  
13 49 Matušů Magda 2012 02:55,7  
14 43 Ornsteinová Olivie 2012 02:56,1  
15 42 Fořtová Veronika 2011 02:58,8 Ano
16 44 Ornsteinová Barbora 2012 02:59,4  
17 46 Vostrá Eliška 2011 03:01,3  
18 9 Sladekova Eliska 2011 03:04,6  
19 2 Juráková Eliška 2012 03:08,7  
20 3 Klubalová Nela 2012 03:12,7 Ano
21 8 Bernardová Petra 2012 03:18,0  
22 12 Knotková Viktoria 2012 03:27,3  
23 17 Svobodová Sára Michaela 2012 03:33,9  
24 4 Melicharová Elis 2012 03:34,8  
25 10 Beranova Tereza 2011 03:37,4  
Chlapci – 600m
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas Satalice
v cíli číslo     narození v cíli  
1 21 Vlček Jakub 2011 01:57,7 Ano
2 37 Press Oscar 2011 01:58,4 Ano
3 24 Cejnar Ondřej 2011 02:04,4  
4 20 Rosypal Tomáš 2011 02:09,3  
5 25 Pozner Adam 2012 02:12,7  
6 38 Janotka Hugo 2011 02:14,3 Ano
7 19 Anděl Jiří 2011 02:16,3  
8 23 Rus Kryštof 2011 02:20,3 Ano
9 35 Musialek Jakub 2011 02:21,0 Ano
10 22 Novák Metoděj 2011 02:22,0  
11 34 Sedlmeier Matyáš 2012 02:24,7  
12 30 Pospisil Petr 2012 02:27,2 Ano
13 39 Gajdoš Alan 2011 02:30,4  
14 47 Komárek Jakub 2012 02:32,6 Ano
15 31 Kulik Peter 2012 02:34,0  
16 32 Písařík Šíma 2012 02:36,8 Ano
17 40 Smrček Václav 2011 02:38,5  
18 27 Macháček Bohouš 2012 02:39,1  
19 48 Matěj Bláha 2012 02:39,1 Ano
20 28 Nakládal Tomáš 2012 02:47,7  
21 26 Macháček Matouš 2012 02:52,7  
DNF 29 Nováček Vojtěch 2011   Ano
DNS 18 Mareček Matyáš 2011    
DNS   Švarc Teodor 2011    
DNS 33 Siročák Marek      
DNS 36 Kulíšek Kryštof 2011    
Kategorie dětí narozených r. 2009-2010  
Dívky – 900m
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas Satalice
v cíli číslo     narození v cíli  
1 23 Dryáková Marie 2019 3:49,18 Ano
2 13 Šindelářová Lenka 2009 3:51,40  
3 9 Valentová Magdalena 2010 3:55,73  
4 5 Radonská Jana 2010 4:00,71 Ano
5 31 Valuchová Julie 2009 4:03,50  
6 29 Dvořáková Eliška 2009 4:05,78 Ano
7 14 Švábová Nela 2010 4:06,52 Ano
8 24 Machková Barbora 2010 4:07,12  
9 49 Švecová Julie 2010 4:10,68  
10 28 Poznerová Nikol 2009 4:11,70  
11 7 Čápová Magdaléna 2010 4:13,19 Ano
12 25 Augustinová Kamila 2009 4:24,14  
13 6 Mikušová Michaela 2010 4:24,64  
14 18 Zelená Kateřina 2010 4:25,10  
15 48 Benešová Alice   4:26,60  
16 10 Rajmová Barbora 2009 4:30,01 Ano
17 11 Rajmová Kateřina 2009 4:31,40 Ano
18 19 Jirásková Ema 2010 4:34,38 Ano
19 1 Gejdošová Anna 2010 4:36,63  
20 15 Špreňarová Tereza 2010 4:37,70  
21 3 Schrötterová Ella 2010 4:40,80  
22 16 Lehutova Tereza 2010 4:48,81  
23 22 Vodová Julie 2010 5:00,14 Ano
24 12 Pádivá Františka 2010 5:04,55  
25 20 Bendová Zuzana 2010 5:09,74  
26 8 Zaťková Eliška 2009 5:12,90  
27 4 Svátková Lucie 2010 5:13,68 Ano
28 17 Vrbová Valérie 2010 5:15,25 Ano
29 2 Wiklerová Anna 2009 5:16,36  
30 30 Smižanská Zuzana 2009 5:18,78 Ano
31 27 Kosíková Markéta 2009 5:25,16  
DNS 21 Seifertová Viktorka 2009    
DNS   Janíčkova Nicola 2009    
Chlapci – 900m
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas Satalice
v cíli číslo     narození v cíli  
1 42 Sotona Filip 2009 3:23,83 Ano
2 35 Axon Adam 2009 3:26,55  
3 41 Malý Viktor 2009 3:49,34  
4 38 Novák Dalibor 2009 3:51,05 Ano
5 32 Stuchlík Fanda 2009 3:56,23 Ano
6 46 Beneš František 2010 3:59,69  
7 34 Híře David 2009 4:01,36  
8 47 Kadeřávek Jakub 2010 4:05,52  
9 26 Novák Albert 2010 4:06,81  
10 44 Švejda Jáchym 2009 4:07,94  
11 33 Pazourek Matyáš 2010 4:10,34  
12 45 Mráz Jakub 2009 4:11,33  
13 36 Slepánek Martin 2009 4:17,08  
14 52 Kanasugi Kóske 2009 4:21,50 Ano
15 40 Valenta Michal 1950 4:22,35 Ano
16 37 Bilek Antonin 2010 4:23,91 Ano
17 50 Matušů Vojtěch 2009 4:29,66 Ano
18 39 Melzer Matěj 2010 4:30,57  
19 51 Krušina Filip 2010 4:53,66  
20 43 Kříž Radovan 2009 5:07,16 Ano
Kategorie dětí narozených r. 2007-2008  
Dívky – 900m
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas Satalice
v cíli číslo     narození v cíli  
1 6 Štruplová Karolína 2007 3:32,76  
2 8 Švejdová Karolína 2007 3:38,16  
3 7 Nováková Majda 2008 3:39,61  
4 11 Čellárová Zuzana 2007 3:39,89  
5 35 Mojížíšová Natálie 2007 3:53,73 Ano
6 5 Škopová Anika 2007 3:54,00 Ano
7 9 Mikulová Tereza 2008 4:00,08  
8 1 Novotná Mia 2007 4:03,70  
9 18 Valuchová Veronika 2008 4:13,33  
10 13 Radonská Nela 2007 4:15,75 Ano
11 3 Soulková Viktorie 2007 4:16,06  
12 4 Hířová Anna 2008 4:16,27  
13 15 Doušová Nikol 2008 4:19,25  
14 16 Musialková Anna 2007 4:35,71 Ano
15 14 Brejchová Anna 2007 4:48,98 Ano
16 2 Čellárová Jolana 2007 4:57,36  
17 31 Paulová Klára 2008 6:45,44  
18 12 Nováčková Alžběta 2008 7:21,48 Ano
DNS 17 Kosíková Petra 2007    
DNS 10 Mlčochová Anna 2008   Ano
Chlapci – 900m
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas Satalice
v cíli číslo     narození v cíli  
1 20 Soulek Štěpán 2007 3:33,52  
2 23 Valenta Petr 2007 3:38,22  
3 26 Voda Štěpán 2007 3:41,63 Ano
4 27 Chytil František 2007 3:46,11  
5 21 Karbulka Matěj 2007 3:59,55  
6 19 Vodenka Mikuláš 2008 4:06,95  
7 32 Vostrý Janko 2007 4:07,49  
8 25 Rychetský Šimon 2007 4:18,36 Ano
9 33 Winkler Adam   4:23,24  
10 28 Skoumal Jan 2007 4:28,19 Ano
11 29 Smrček Karel 2007 5:13,25  
DNS 22 Kocúrek Kryštof 2007    
DNS 24 Nesvačil Matěj 2008   Ano
DNS   Machek Jiří 2007    
Kategorie dětí narozených r. 2005-2006  
Dívky – 900m
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas Satalice
v cíli číslo     narození v cíli  
1 8 Sojáková Barbora 2006 3:33,33  
2 12 Dryáková Lucie   3:41,29 Ano
3 6 Karbulková Adéla 2005 3:43,21  
4 7 Straková Aneta 2006 3:52,27  
5 9 Švábová Ema 2005 3:54,35 Ano
6 14 Czechowská Jana 2006 3:55,27 Ano
7 2 Bacilkova Kateřina 2006 3:58,13  
8 1 Bacilkova Tereza 2006 3:58,68  
9 34 Malá Klaudie 2006 4:01,65  
10 3 Valentová Markéta 2006 4:05,14 Ano
11 11 Sotonová Šárka 2006 4:05,84 Ano
12 5 Stehlíková Lucie 2006 4:06,38 Ano
13 22 Smolíková Veronika 2005 4:28,44 Ano
14 15 Chytilová Andrea 2005    
DNS 10 Fléglová Barbora 2006   Ano
DNS   Smižanská Vendula 2006   Ano
Chlapci – 900m
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas Satalice
v cíli číslo     narození v cíli  
1 18 Hořejší Ondřej 2005 3:15,16  
2 16 Vodenka Jáchym 2005 3:18,92  
3 19 Čáp Václav 2006 3:25,18 Ano
4 21 Škop Martin 2006 3:38,44 Ano
5 17 Mlčoch Ondra 2006 3:54,44 Ano
6 20 Dvořák Šimon 2006 4:02,27 Ano
Kategorie dětí narozených r. 2003-2004  
Dívky – 900m
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas Satalice
v cíli číslo     narození v cíli  
1 50 Skoumalova Dagmar 2004 3:35,41 Ano
2 53 Haugvicová Eliška 2004 3:37,16 Ano
3 51 Stehlíková Klára 2003 3:40,15 Ano
4 55 Holubcová Eva 2005 3:59,18 Ano
5 52 Švábová Sára 2003 4:03,12 Ano
Chlapci – 900m
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas Satalice
v cíli číslo     narození v cíli  
1 54 Jakub Krejčíř 2004 2:58,17 Ano
Kategorie rodičů – 900m      
Ženy
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 56 Mikulová Zuzana 1979 3:12,90  
2 31 Švábová Lenka 1975 3:48,45  
3 28 Sotonová Jitka 1979 3:48,79  
4.-5. 32 Stehlíková Jindra 1975 4:03,57  
4.-5.   Vodová Michala 1978 4:03,57  
6 44 Černá Michaela 1978 4:04,44  
7 57 Cejnarová Martina 1982 4:06,64  
8 48 Mrázová Katka 1977 4:10,69  
9 26 Mlčochová Katka 1973 4:34,72  
10 60 Pekarová Hana 1974 4:41,75  
11 43 Gembecová Hana   4:34,72  
12 55 Paulová Alexandra 1973 4:56,54  
DNF 16 Polačková Milada 1980  
DNS   Račkay Veronika 1980    
DNS   Šístková Olívie 1950    
DNS 29 Kadeřávková Jana 1980    
DNS 9 Juráková Soňa 1981    
           
Muži          
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 6 Rulíšek Filip 2000 2:58,49  
2 53 Mikuš Michal 1980 3:10,58  
3 10 Rulíšek Lubomír 1972 3:11,20  
4 59 Holubec Marek 1974 3:16,52  
5 52 Epstein Marek 1975 3:25,45  
6 22 Soulek Vladimír 1972 3:26,73  
7 37 Račkay Marek 1950 3:29,26  
8 20 Radonský Petr 1972 3:29,52  
9 58 Mojžíš Ivan 1976 3:35,16  
10 61 Mirovský Ondřej 1980 3:35,40  
11 27 Mlčoch Marek 1971 3:40,44  
12 21 Vodenka Ladislav 1973 3:49,66  
13 11 Polačok Miroslav 1980 3:49,97  
14 45 Čellár Pavel 1967 3:52,82  
15 46 Valenta Robert 1974 3:55,47  
16 47 Mráz Roman 1971 4:01,28
17 51 Blažek Jan 1981 4:03,79
18 54 Písařík Milan 1977 4:04,87  
19 49 Vlček Roman 1979 4:06,84  
20 23 Híře Daniel 1974 4:07,59  
21 35 Zaťko Jaro 1977 4:08,81  
22 25 Vostrý Petr 1980 4:09,22  
23 36 Vrba Jiří 1981 4:12,28  
24 30 Diblík Tomáš 1973 4:14,29  
DNS 24 Dryák Jan      
           
Startem jubilejního 10. ročníku proběhlo 247 dětí a 37 rodičů.
Bylo příjemné, občas i slunečné, počasí, teplota okolo 18 stupňů.
Všem sportovcům děkujeme a gratulujeme k výkonům, divákům děkujeme za fajn atmosféru!
Budeme se na Vás těšit na startu 11. ročníku 🙂

      Výsledky 9. ročníku Běhu Satalickou oborou

                                ze dne 19. 5. 2018

 
             

Kategorie dětí narozených r. 2014 a mladší

 

 

             

Dívky– 150

         
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

3

Mikulová

Laura

2014

48,13

 

2

8

Vlčková

Klára

2014

50,31

Ano

3

6

Písaříková

Anička

2014

51,42

Ano

4

16

Knotková

Barbara

2014

52,03

 

5

15

Příhodová

Nikol

2014

54,28

Ano

6

10

Nakládalová

Tereza

2014

56,82

 

7

45

Hymonová

Viktorie

2014

58,98

 

8

50

Vávrová

Lucie

2014

1:00,25

 

9

49

Rajmová

Ema

2016

1:02,18

 

10

14

Roškotová

Sofie

2015

1:03,45

Ano

11

13

Przeczková

Natálie

2015

1:04,12

 

12

9

Vrbová

Anežka

2017

1:05,28

 

13

5

Nicková

Adelá

2015

1:06,03

 

14

12

Přichystalová

Ema

2015

1:07,29

 

15

7

Kaplanová

Amálie

2015

1:08,11

Ano

16

2

Vodová

Adéla

2014

1:10,12

 

17

44

Vodová

Nikol

2014

1:10,17

Ano

18

4

Mertová

Evelina

2016

1:17,15

 

DNF

1

Vodová

Agáta

2016

 

 

DNS

46

Hayerová

Zuzana

2018

 

 

             

Chlapci – 150m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

43

Diblík

Lukáš

2014

40,60

 

2

47

Kachlíř

Adam

2014

46,52

 

3

48

Beneš

Maxmilian

2014

48,13

 

4

49

Kroupa

František

2014

48,88

 

5

50

Kroupa

Václav

2014

49,52

 

6

51

Beneš

Kristian

2014

49,95

 

7

52

Valenta

Vojtěch

2014

51,55

Ano

8

53

Tojšl

Marek

2015

52,60

 

9

54

Šlapánek

Ondřej

2014

57,32

 

10

55

Podzimek

Lukáš

2014

58,86

Ano

11

42

Burda

Eduard

2015

1:00,24

 

12

43

Boháč

Filip

2014

1:02,64

Ano

13

44

Kobera

Vojta

2014

1:04,42

Ano

14

48

Ornstein

Kilián

2015

1:06,27

 

15

49

Sedlmeier

Jakub

2014

1:07,47

 

16

50

Račkay

Felix

2014

1:08,83

 

17

51

Révay

Yannick

2015

1:17,91

 

18

17

Gejdoš

Jan

2014

1:31,17

 

19

18

Pádivý

Matěj

2016

1:32,07

 

20

19

Rod

Matěj

2014

1:32,85

Ano

21

20

Špalek

Jakub

2015

1:33,59

 

22

21

Kobera

Kryštof

2016

1:37,95

Ano

23

22

Gajdoš

Marian

2015

1:45,45

 

24

23

Kulik

Jakub

2015

1:52,25

 

25

24

Havlíček

Jonatan

2015

1:55,02

 

26

25

Jirásek

Šimon

2014

2:02,03

Ano

27

26

Chocenský

Radovan

2018

2:15,90

 

28

27

Podzimek

Vojtěch

2016

2:50,03

Ano

DNS

28

Telvák

Libor

2015

 

 

             

Kategorie dětí narozených r. 20012-2013

 

 

             

Dívky– 300m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

11

Mikulová

Stella

2012

1:16,60

 

2

6

Barbora

Louženská

2012

1:21,98

 

3

14

Škopová

Marika

2012

1:22,70

Ano

4

55

Ornsteinová

Barbora

2012

1:23,37

 

5

54

Ornsteinová

Olivie

2012

1:27,20

 

6

16

Vrbová

Eliška

2018

1:28,03

Ano

7

19

Knotková

Viktoria

2012

1:32,78

 

8

52

Michálková

Magda

2013

1:33,77

 

9

50

Erbanová

Ela

2012

1:36,27

 

10

7

Doušová

Sofie

2013

1:38,61

 

11

2

Vodenková

Berenika

2012

1:39,49

 

12

21

Špreňarová

Anna

2013

1:40,02

 

13

12

Klubalová

Nela

2012

1:40,42

Ano

14

13

Cejnarová

Veronika

2013

1:41,02

 

15

20

Bendová

Jolana

2013

1:41,87

 

16

17

Račkay

Indiana

2013

1:44,67

 

17

8

Šafránková

Bára

2013

1:47,28

 

18

5

Bernardová

Petra

2012

1:53,73

 

19

4

Buryanová

Stela

2013

1:54,85

 

20

10

Holá

Markéta

2013

1:57,30

 

21

3

Poživilová

Tina

2012

1:58,16

 

22

15

Černoušková

Emma

2013

2:0062

 

23

1

Chocenska

Anna

2013

2:14,79

 

DNS

9

Švarcová

Adina

2013

 

 

DNS

18

Balcarová

Rozálie

2013

 

 

             

Chlapci – 300m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

36

Fryč

Matyáš

2012

1:13,67

 

2

25

Brožek

Tobiáš

2012

1:16,05

 

3

49

Pozner

Adam

2012

1:17,35

 

4

47

Macháček

Bohouš

2012

1:19,03

 

5

33

Ducháč

Tobias

2012

1:21,22

 

6

48

Kachlíř

David

2012

1:22,23

 

7

44

Sedlmeier

Matyáš

2012

1:22,61

 

8

41

Košíček

Martin

2012

1:24,14

 

9

53

Černohlávek

Jakub

2012

1:26,58

 

10

54

Písařík

Šimon

2012

1:28,12

Ano

11

46

Macháček

Matouš

2012

1:30,42

 

12

26

Škvaridlo

Ondřej

2012

1:31,47

 

13

39

Nakládal

Tomáš

2012

1:32,52

 

14

29

Tojšl

Filip

2012

1:33,35

 

15

22

Babica

Benjamin

2013

1:33,97

 

16

27

Kozák

Jáchym

2012

1:35,34

 

17

38

Junek

Jindřich

2012

1:38,39

Ano

18

28

Zelený

Václav

2013

1:38,96

 

19

45

Kulik

Peter

2012

1:40,23

 

20

34

Nicek

Matyáš

2013

1:42,55

 

21

23

Mráz

Filip

2013

1:45,04

 

22

35

Schäfer

Vojtěch

2013

1:48,89

Ano

23

42

Tománek

Ondřej

2013

1:52,92

Ano

24

32

Merta

Karel

2013

1:54,35

 

25

51

Janda

Daniel

2013

2:21,79

 

26

24

Šup

Jindřich

2013

2:28,08

 

DNF

30

Kosmák

Vojtěch

2013

 

Ano

DNF

31

Latiok

Roman

2013

 

Ano

DNS

40

Balcar

Matěj

2012

 

 

DNS

 

Ondráček

Jakub

2012

 

 

DNS

43

Vesely

Samuel

2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie dětí narozených r. 2010-2011

 

 
             

Dívky – 600m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

14

Valentová

Magdaléna

2010

2:29,55

 

2

11

Králová

Tereza

2010

2:34,58

 

3

13

Machková

Barbora

2010

2:36,05

 

4

5

Alena

Louženská

2010

2:37,34

 

5

21

Špreňarová

Tereza

2010

2:39,24

 

6

58

Čápová

Majda

2010

2:41,39

Ano

7

15

Mikušová

Michaela

2010

2:42,67

 

8

26

Gejdošová

Anička

2010

2:45,11

 

9

12

Pádivá

Františka

2010

2:45,76

 

10

51

Janouchová

Stella

2011

2:46,13

Ano

11

1

Lehutova

Tereza

2010

2:49,11

 

12

62

Paulová

Daniela

2010

2:51,14

Ano

13

9

Zelená

Kateřina

2010

2:51,70

 

14

18

Vrbová

Tereza

2010

2:52,03

 

15

8

Švábová

Nela

2010

2:52,31

Ano

16

2

Jirásková

Ema

2010

2:52,66

Ano

17

16

Vodová

Julie

2010

2:53,28

Ano

18

10

Holá

Aneta

2010

2:54,48

 

19

57

Rychetská

Sabina

2010

2:54,88

Ano

20

59

Hájková

Aneta

2011

2:56,01

 

21

4

Matrasová

Tereza

2011

2:58,12

Ano

22

17

Czechowská

Aneta

2011

3:04,26

Ano

23

19

Bendová

Zuzana

2010

3:07,69

 

24

3

Buryanova

Ema

2010

3:21,71

 

25

6

Čverhová

Miloslava

2010

3:25,12

 

26

63

Černohlávková

Nela

2007

3:51,43

nevidomá

27

7

Čverhová

Anna

2010

4:10,50

 

DNS

20

Radonská

Jana

2010

 

Ano

             

Chlapci – 600m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

50

Sedlmeier

Vojta

2010

2:15,28

 

2

39

Fryč

Vojtěch

2010

2:20,64

 

3

35

Cejnar

Ondřej

2011

2:30,94

 

4

61

Michálek

Ondřej

2010

2:32,49

 

5

41

Vlček

Jakub

2011

2:32,96

Ano

6

43

Vrba

Lukáš

2010

2:41,23

 

7

54

Rozsíval

Tomáš

2010

2:43,02

Ano

8

23

Fáč

Marek

2011

2:43,72

 

9

31

Šafránek

Matěj

2011

2:44,09

 

10

42

Pech

Adam

2010

2:45,80

Ano

11

29

Čejka

Štěpán

2010

2:48,25

Ano

12

30

Šafránek

Štěpán

2011

2:48,83

 

13

38

Glatzel

Ondřej

2010

2:50,08

Ano

14

22

Staněk

Richard

2011

2:50,56

Ano

15

34

Král

Jakub

2011

2:50,93

 

16

49

Beneš

František

2010

2:52,28

 

17

40

Rohovec

Filip

2011

2:52,83

Ano

18

27

Musialek

Jakub

2011

2:53,41

Ano

19

24

Kolář

Martin

2011

2:54,81

 

20

37

Ducháč

Matyas

2010

2:56,63

 

21

36

Gajdoš

Alan

2011

3:00,76

 

22

46

Valenta

Michal

2010

3:05,73

Ano

23

48

Przeczek

Jaku Karel

2010

3:10,77

 

24

53

Rozsíval

Jakub

2010

3:13,34

Ano

25

28

Smrček

Václav

2011

3:14,14

 

26

44

Rus

Kryštof

2011

3:18,11

Ano

27

60

Vávra

Jan

2011

3:23,52

 

28

52

Tupý

Šimon

2010

3:25,22

Ano

29

33

Záruba

Dušan

2011

3:29,16

Ano

DNS

25

Bilek

Antonin

2010

 

Ano

DNS

32

Švarc

Teodor

2011

 

 

DNS

45

Nováček

Vojtěch

2011

 

Ano

DNS

47

Rod

Josef

2010

 

Ano

DNS

51

Tupý

Matěj

2010

 

Ano

             

Kategorie dětí narozených r. 2008-2009

 

 
             

Dívky – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

9

Nýdrlová

Štěpánka

2009

3:42,25

 

2

20

Dvořáková

Eliška

2009

3:49,40

Ano

3

7

Supová

Sára

2008

3:55,76

 

4

1

Mikulová

Tereza

2008

4:00,22

 

5

12

Bobysudová

Nela

2009

4:02,68

 

6

34

Šindelářová

Lenka

2009

4:06,48

 

7

35

Poznerová

Nikol

2009

4:09,05

 

8

38

Rajmanová

Barbora

2009

4:09,98

Ano

9

37

Burešová

Markéta

2008

4:10,47

 

10

40

Košíčková

Dominika

2008

4:11,17

 

11

10

Klubalová

Natálie

2009

4:15,33

Ano

12

19

Valuchová

Julie

2009

4:17,53

 

13

39

Rajmanová

Kateřina

2009

4:18,76

Ano

14

8

Doušová

Nikol

2008

4:20,01

 

15

16

Zápotocká

Kristýna

2008

4:21,88

 

16

5

Chadimová

Anežka

2009

4:27,59

 

17

15

Karschová

Kateřina

2009

4:28,36

 

18

18

Valuchová

Veronika

2008

4:32,42

 

19

45

Drmotová

Veronika

2009

4:33,64

 

20

13

Glatzelová

Anita

2009

4:39,25

Ano

21

6

Haluzová

Julie

2009

4:40,41

Ano

22

43

Hýrová

Anna

2008

4:42,65

 

23

11

Mlčochová

Anna

2008

4:50,08

Ano

24

42

Hájková

Nela

2008

4:54,54

 

25

41

Šilhavá

Kája

2008

4:55,29

 

26

36

Staňková

Tereza

2009

4:55,74

 

27

14

Smižanská

Zuzana

2009

4:56,66

Ano

28

2

Živorova

Lili

2009

5:16,17

 

29

4

Čejkovská

Agáta

2009

6:12,53

 

DNS

3

Velichová

Anna

2009

 

Ano

DNS

17

Nováčková

Alžběta

2008

 

Ano

             

Chlapci – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

32

Sedlmeier

Krystof

2008

3:31,57

 

2

31

Sotona

Filip

2009

3:35,82

Ano

3

21

Kafka

Tomáš

2009

3:55,46

 

4

24

Švarc

Adam

2009

3:57,41

Ano

5

28

Nesvačil

Matěj

2008

4:02,98

Ano

6

23

Švejda

Jáchym

2009

4:06,56

 

7

22

Velich

Jakub

2009

4:07,43

Ano

8

25

Matras

Vít

2008

4:10,33

Ano

9

44

Híře

David

2009

4:12,64

 

10

27

Novák

Dalibor

2009

4:21,82

Ano

11

26

Sup

Vojtěch

2009

4:24,50

 

12

33

Soukup

Filip

2009

4:25,42

 

13

30

Flégl

Martin

2009

4:26,57

Ano

14

46

Čermák

Robert

2009

4:29,52

 

15

29

Voda

František

2009

4:43,59

Ano

 

           

Kategorie dětí narozených r. 2006-2007

 

 
             

Dívky – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

10

Straková

Aneta

2006

3:47,15

 

2

3

Švejdová

Karolína

2007

3:47,69

 

3

15

Čellárová

Zuzana

2007

3:50,81

 

4

6

Štěpánová

Sára

2007

3:59,23

Ano

5

13

Škopová

Anika

2007

4:04,32

Ano

6

17

Czechowská

Jana

2006

4:04,72

Ano

7

21

Radonská

Nela

2007

4:06,38

Ano

8

19

Sotonová

Šárka

2006

4:07,03

Ano

9

4

Matrasová

Anna

2006

4:11,93

Ano

10

8

Stehlíková

Lucie

2006

4:13,10

Ano

11

9

Soulková

Viktorie

2007

4:13,55

 

12

20

Zděnovcová

Aneta

2007

4:42,10

 

13

12

Smižanská

Vendula

2006

4:48,15

Ano

14

5

Singer

Hannah

2007

4:50,41

Ano

15

14

Čellárová

Jolana

2007

4:55,48

 

16

41

Křivánková

Klára

2007

4:58,29

 

17

18

Valentova

Marketa

2006

5:02,04

Ano

18

2

Čejkovská

Klára

2007

5:06,09

 

19

1

Živorová

Zoe

2007

5:09,00

 

20

43

Gaďurková

Marie

2007

5:09,66

 

21

11

Rohovcová

Nela

2007

5:10,31

Ano

22

7

Musialková

Anna

2007

5:11,47

Ano

DNS

 

Nýdrlová

Eliška

2006

 

 

DNS

16

Fléglová

Barbora

2006

 

Ano

             

Chlapci – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

33

Škop

Martin

2006

3:26,66

Ano

2

35

Valenta

Petr

2007

3:31,51

 

3

28

Čáp

Václav

2006

3:33,01

Ano

4

42

Soulek

Štěpán

2006

3:37,21

 

5

39

Vrba

Vladimír

2006

3:47,21

 

6

34

Voda

Štěpán

2007

3:48,14

Ano

7

29

Mlčoch

Ondřej

2006

3:49,68

Ano

8

26

Lišťanský

Adam

2006

3:50,45

 

9

22

Kafka

Jakub

2006

3:56,33

 

10

38

Kroj

Jan

2007

4:00,05

 

11

31

Chytil

František

2007

4:09,02

 

12

40

Dvořák

Šimon

2006

4:15,52

Ano

13

23

Karbulka

Matěj

2007

4:16,14

 

14

30

Machek

Jiří

2007

4:17,78

 

15

32

Skoumal

Jan

2007

4:28,88

Ano

16

27

Brynych

Adam

2007

4:33,38

 

17

24

Kosmák

Kryštof

2007

5:29,42

Ano

18

25

Smrček

Karel

2007

5:33,47

 

DNS

36

Veselý

Marek

2006

 

 

DNS

37

Hanták

Jáchym

2007

 

Ano

             

Kategorie dětí narozených r. 2004-2005

 

 
             

Dívky – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

11

Ondráčková

Lucie

2005

3:32,06

 

2

8

Skoumalova

Dagmar

2004

3:37,60

Ano

3

20

Špičáková

Michaela

2004

3:38,40

 

4

2

Haugvicová

Eliška

2004

3:54,51

Ano

5

4

Švábová

Ema

2005

3:55,32

Ano

6

5

Zelená

Apolena

2005

3:58,00

 

7

3

Karbulková

Adéla

2005

4:06,74

 

8

12

Krojová

Petra

2005

4:11,16

Ano

9

1

Švejdová

Eliška

2004

4:13,56

 

10

7

Chytilová

Andrea

2005

4:32,97

 

DNS

6

Králová

Natálie

2004

 

 

DNS

9

Hantáková

Julie

2005

 

Ano

DNS

10

Parkanová

Karolína

2005

 

 

             

Chlapci – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

13

Krejčíř

Jakub

2004

3:03,19

 

2

14

Hořejší

Ondřej

2005

3:16,93

 

3

15

Štěrbáček

Kryštof

2005

3:18,49

 

4

16

Lněníček

Samuel

2005

3:22,86

 

5

14

Vodenka

Jáchym

2005

3:35,37

 

6

15

Štěrbáček

Robin

2005

3:40,12

 

7

16

Bobysud

Matěj

2004

4:05,67

 

             

Kategorie dětí narozených r. 2002-2003

 

 
             

Dívky – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

42

Stehlíková

Klára

2003

3:44,97

Ano

2.-3.

41

Švábová

Ema

2003

4:08,22

Ano

2.-3.

40

Brynychová

Barbora

2003

4:08,22

 

4.

100

Zámoská

Marie

2001

4:09,20

 

             

Chlapci – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

101

Marek

Štěpán

2003

3:22,40

Ano

2

95

Devincenzo

Matteo

2003

3:43,23

Ano

3

93

Kovařovic

Šimon

2003

3:44,37

 

             

Kategorie rodičů – 900m

 

 

 

 
             

Ženy

           
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

 

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

49

Mikulová

Zuzana

1979

3:21,28

 

2

13

Švábová

Lenka

1975

3:41,93

 

3

82

Jirásková

Katka

1976

3:44,21

 

4

3

Sotonová

Jitka

1979

3:48,77

 

5

39

Stehlíková

Jindra

1975

4:07,56

 

6

33

Tojšlová

Adéla

1980

4:22,14

 

7

30

Mrázová

Katka

1977

4:23,14

 

8

52

Brožková

Jana

1988

4:23,81

 

9

28

Černá

Michaela

1978

4:24,33

 

10

25

Cejnarova

Martina

1982

4:25,49

 

11

47

Haluzová

Jana

1979

4:26,62

 

12

10

Schejbalová

Klára

1980

4:28,82

 

13

24

Miketová

Lenka

1989

4:30,77

 

14

2

Tunklová

Naďa

1983

4:38,09

 

15

38

Mlčochová

Kateřina

1973

4:45,84

 

16

84

Singer

Blanka

1974

4:48,47

 

17

20

Karschová

Martina

1972

4:48,77

 

18

35

Gajdošová

Eva

1983

4:49,92

 

19

50

Šupová

Šárka

1977

5:43,92

 

 

 

 

 

 

 

 

Muži

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

 

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

44

Holý

Jakub

1978

3:01,44

 

2

83

Jirásek

Marek

1973

3:06,96

 

3

15

Mikuš

Michal

1980

3:09,31

 

4

48

Kouřimský

Michal

1998

3:13,38

 

5

45

Beneš

Vladimír

1969

3:18,89

 

6

42

Radonský

Petr

 

3:22,97

 

7

46

Karbulka

Pavel

1973

3:23,83

 

8

40

Soulek

Vl.

1972

3:26,14

 

9

26

Cejnar

Jakub

1980

3:32,75

 

10

36

Mlčoch

Marek

1971

3:37,93

 

11

34

Karel

Karel

1996

3:38,37

 

12

78

Vrba

Jiří

1981

3:54,77

 

13

29

Čellár

Pavel

1969

3:58,38

 

14

51

Čermák

Vladimír

1977

3:59,21

 

15

27

Valenta

Robert

1976

3:59,94

 

16

 

Písařík

Milan

 

4:08,62

 

17

41

Hýře

Daniel

1974

4:16,38

 

18

32

Kosmák

Petr

1972

4:21,34

 

19

75

Mráz

Roman

1971

4:24,84

 

20

31

Diblík

Tomáš

 

4:36,42

 

21

9

Kovařovic

David

2017

4:42,74

 

22

43

Najman

Jiří

1963

4:47,93

 

23

11

Kolář

Ladislav

1962

4:53,81

 

DNS

16

Švarc

Richard

 

 

 

DNS

 

Devincenzo

Pasquale

 

 

 

DNS

 

Vostrý

Petr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na start 9. ročníku Běhu Satalickou Oborou se postavilo 262 dětí + 41 rodičů.

Závody proběhly za příjemného počasí. Teplota okolo 18 stupňů.

 

Děkujeme všem účastníkům za předvedené výkony a divákům za skvělou atmosféru!

Příští rok bude 10. jubilejní ročník!

 

             

Kategorie dětí narozených r. 2013 a mladší

 

 

 

Dívky – 150m

         
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

11

Špreňarová

Anna

2013

45.69

 

2

9

Račkay

Indiana

2013

46.34

 

3

17

Nedvědová

Sandra

2013

46.96

Ano

4

1

Doušová

Sofie

2013

47.54

 

5

16

Lukšů

Baruška

2013

49.68

 

6

3

Lukešová

Gabriela

2013

51.87

 

7

14

Bendová

Jolana

2013

53.01

 

8

13

Příhodová

Nikol

2014

56.05

 

9

59

Cejnarnova

Veronika

2013

56.55

 

10

58

Písaříková

Anička

2014

56.98

Ano

11

7

Balcarová

Rozálie

2013

57.99

 

11

62

Buryanová

Stela

2013

58.69

 

13

6

Knotková

Barbara

2013

1:01.62

 

14

20

Mikulová

Laura

2014

1:02.34

 

15

2

Vodová

Adéla

2014

1:02.80

 

16

18

Kadeřávková

Markéta

2013

1:07.95

 

17

67

Avraamides

Lily

2013

1:08.83

 

18

61

Vávrová

Lucie

2014

1:09.50

 

19

22

Janžová

Alžběta

2013

1:15.83

 

20

5

Nakládalová

Tereza

2014

1:16.60

 

21

19

Melzerová

Magdaléna

2014

1:20.26

 

22

15

Poledníková

Miriam

2015

1:31.34

 

23

63

Kanasugi

Ajumi

2013

1:34.28

Ano

24

12

Przeczková

Natálie

2015

1:39.84

 

25

8

Michálková

Apolena

2014

1:42.37

 

DNF

65

Poslušná

Lucie

2014

 

 

DNS

4

Vodová

Nikol

2014

 

Ano

 

21

Černoušková

Emma

2013

1:06.25

běžela v jiné KAT.

             

Chlapci – 150m

         
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

48

Mrvík

Martin

2013

43.24

 

2

46

Nicek

Matyáš

2013

44.37

 

3

60

Kosmák

Vojtěch

2013

47.03

Ano

4

33

Mráz

Filip

2013

48.14

 

5

50

Koutný

Benjamin

2013

50.21

 

6

38

Kalita

Matěj

2013

51.26

 

7

24

Tománek

Ondřej

2013

54.31

Ano

8

66

Schaffer

Vojtěch

2013

55.33

Ano

9

51

Drbohlav

Jonáš

2014

56.02

 

10

41

Rejl

Matěj

2013

56.97

 

11

40

Kachlíř

Adam

2014

57.89

 

12

68

Kučera

Patrik

2014

59.38

 

13

47

Polačok

Jonáš

2013

1:00.13

 

14

57

Merta

Karel

2013

1:00.75

 

15

39

Branný

Matyáš

2013

1:02.30

 

16

49

Valenta

Vojtěch

2014

1:03.24

Ano

17

56

Krauskopf

Kryštof

2013

1:06.25

Ano

18

26

Kobera

Vojtěch

2014

1:07.50

Ano

19

25

Gajdoš

Marian

2015

1:10.12

Ano

20

36

Tojšl

Marek

2015

1:18.81

 

21

23

Gejdoš

Jan

2014

1:19.86

 

22

37

Račkay

Felix

2015

1:24.17

 

23

28

Sedlmeier

Jakub

2014

1:28.90

 

24

45

Jirásek

Šimon

2014

1:30.57

Ano

24

64

Podzimek

Lukáš

2014

1:30.57

Ano

26

54

Dvořák

Matyáš

2014

1:34.56

 

27

44

Boháč

Filip

2014

1:36.30

Ano

28

52

Frühbauer

Dominik

2015

1:39.31

 

29

55

Junker

Florian

2015

1:40.08

 

30

34

Ornstein

Kilian

2015

1:41.22

 

31

27

Kobera

Kryštof

2016

2:20.63

Ano

DNF

53

Hadarič

David

2013

 

Ano

DNS

29

Ondráček

Jakub

2013

 

 

DNS

30

Horejš

Kvído

2014

 

 

DNS

31

Horejš

Hugo

2015

 

 

DNS

42

Šimon

Prstek

2014

 

 

             

Kategorie dětí narozených r. 2012-2011

 

 

 

             

Dívky – 300m

         
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

53

Hartmanová

Tereza

2011

1:09.88

 

2

8

Pischnothová

Ella

2011

1:14.26

 

3

55

Rychetská

Sabina

2011

1:20.86

Ano

4

7

Roubičková

Viktorie

2011

1:22.07

 

5

18

Mikulová

Stella

2012

1:22.66

 

6

11

Lukšů

Terezka

2011

1:23.35

 

7

54

Matrasová

Tereza

2011

1:26.01

Ano

8

13

Polačková

Nina

2011

1:27.11

 

9

15

Staňková

Klára

2011

1:28.09

Ano

10

17

Eliška

Vrbová

2012

1:30.86

 

11

52

Fořtová

Veronika

2011

1:31.38

Ano

12

1

Czechowská

Aneta

2011

1:31.84

Ano

13

19

Frühbauerová

Aneta

2011

1:32.56

 

14

6

Škopová

Marika

2012

1:33.65

Ano

15

12

Louženská

Barbora

2012

1:35.12

 

16

2

Knotková

Viktoria

2012

1:35.66

 

17

5

Ornsteinová

Olivie

2012

1:36.06

 

18

3

Vostrá

Eliška

2012

1:36.45

 

19

16

Klubalová

Nela

2012

1:47.95

Ano

20

58

Vodenková

Berenika

2012

1:49.96

 

21

10

Trojáková

Magdalena

2012

2:05.70

 

22

56

Bernardová

Petra

2012

2:08.09

 

23

9

Michalina

Nadezda

2011

2:19.80

 

DNF

4

Ornsteinová

Barborka

2012

 

 

             

Chlapci – 300m

         
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

46

Rambousek

Tomáš

2011

1:09.59

 

2

41

Rohovec

Filip

2011

1:18.30

Ano

3

39

Musialek

Jakub

2011

1:19.13

Ano

4

40

Král

Jakub

2011

1:20.84

 

5

51

Cejnar

Ondřej

2011

1:23.19

 

8

28

Brožek

Tobiáš

2012

1:23.84

 

7

45

Kolář

Martin

2011

1:24.94

 

9

47

Kohout

Tomáš

2011

1:26.63

 

10

34

Novák

Metoděj

2011

1:28.48

 

11

35

Štemberk

Jiří

2011

1:29.57

 

12

42

Staněk

Richard

2011

1:30.08

Ano

13

20

Gajdoš

Alan

2011

1:30.48

Ano

14

26

Macháček

Bohouš

2012

1:31.08

 

15

36

Jakoubek

Daniel

2012

1:31.81

 

16

33

Kachlíř

David

2012

1:32.58

 

17

23

Holas

Dalibor

2012

1:34.22

 

18

24

Balcar

Matěj

2012

1:34.93

 

19

38

Nováček

Vojtěch

2011

1:35.43

Ano

20

57

Košíček

Martin

2012

1:37.99

 

21

60

Jiročák

Marek

2012

1:39.17

 

22

22

Sedlmeier

Matyáš

2012

1:41.45

 

23

31

Smrček

Václav

2012

1:43.58

 

24

44

Veselka

Matěj

2012

1:44.11

 

25

49

Junker

Vincent

2011

1:44.59

 

26

43

Mrvík

Tomáš

2012

1:45.38

 

27

48

Písařík

Šimon

2012

1:46.05

Ano

28

50

Škvaridlo

Ondřej

2012

1:46.84

 

29

25

Kozák

Jáchym

2012

1:47.32

 

30

32

Kulik

Peter

2012

1:51.13

 

31

27

Macháček

Matouš

2012

1:54.36

 

32

30

Tojšl

Filip

2012

1:55.23

 

33

59

Vávra

Jan

2011

1:56.20

 

34

29

Junek

Jindřich

2012

1:57.89

Ano

35

21

Nakládal

Tomáš

2012

1:59.71

 

             

Kategorie dětí narozených r. 2010-2009

 

 

 

             

Dívky – 600m

         
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

5

Dvořáková

Eliška

2009

2:28.04

Ano

2

12

Valuchová

Julie

2009

2:30.29

 

3

34

Rajmová

Barbora

2009

2:32.41

Ano

4

81

Chadimová

Anežka

2009

2:38.35

 

5

1

Janíčková

Nicol

2009

2:40.49

 

6

21

Machková

Barbora

2010

2:42.65

 

7

30

Valentová

Magdaléna

2010

2:45.02

 

8

35

Rajmová

Kateřina

2009

2:45.61

Ano

9

29

Sokolová

Linda Eliana

2009

2:46.88

Ano

10

23

Králová

Tereza

2010

2:47.47

 

11

39

Kubešová

Rozálie

2010

2:48.01

 

12

33

Hronová

Štěpánka

2010

2:48.58

 

13

38

Kubešová

Johana

2009

2:52.26

 

14

7

Glatzelová

Anita

2009

2:55.05

Ano

15

32

Klubalová

Natálie

2009

2:55.79

Ano

16

16

Rejlová

Lucie

2009

2:56.33

 

17

20

Jirásková

Ema

2010

2:57.53

Ano

18

6

Radonská

Jana

2010

2:58.28

Ano

19

13

Špreňarová

Tereza

2010

2:58.81

Ano

20

8

Hřivnová

Kamila

2009

2:59.42

 

21

19

Treglerová

Anežka

2010

3:00.17

Ano

22

17

Poledníková

Bára

2010

3:00.96

 

23

18

Rebeka

Prsteková

2010

3:05.61

 

24

24

Pádivá

Františka

2010

3:06.21

 

25

22

Louženská

Alena

2010

3:07.35

 

26

9

Smižanská

Zuzana

2009

3:07.99

Ano

27

2

Gejdošová

Anna

2010

3:08.62

 

28

27

Kosíková

Markéta

2009

3:10.10

 

29

10

Benešová

Alice

2010

3:10.65

 

30

82

Paulová

Daniela

2010

3:11.06

Ano

31

77

Holišová

Laura

2009

3:11.36

 

32

37

Vrbová

Tereza

2010

3:13.57

 

33

26

Staňková

Tereza

2009

3:15.52

Ano

34

4

Vodová

Julie

2010

3:19.80

Ano

35

15

Bendová

Zuzana

2010

3:26.21

 

36

14

Michalina

Vera

2009

3:28.45

 

37

79

Buryanová

Ema

2010

3:29.89

 

38

76

Holišová

Sára

2010

3:36.08

 

DNS

25

Sikorova

Viktorie

2009

 

Ano

DNS

28

Mikušová

Michaela

2010

 

 

             

Chlapci – 600m

         
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

45

Sedlmeier

Vojta

2010

2:24.43

 

2

78

Žák

Kvido

2009

2:30.36

Ano

3

50

Novák

Dalibor

2009

2:32.98

Ano

4

66

Švarc

Adam

2009

2:34.05

Ano

5

56

Sup

Vojtěch

2009

2:38.10

 

6

61

Soukup

Filip

2009

2:38.67

 

7

65

Drbohlav

Tomáš

2009

2:39.66

 

8

63

Flégl

Martin

2009

2:40.23

Ano

9

68

Jelen

Matyáš

2010

2:46.07

 

10

67

Kadeřávek

Jakub

2010

2:46.93

 

11

40

Rozsíval

Tomáš

2010

2:49.07

Ano

12

51

Mráz

Jakub

2009

2:49.76

 

13

72

Vrba

Lukáš

2010

2:50.65

 

14

42

Voda

František

2009

2:54.95

Ano

15

36

Horáček

Kryštof

2010

2:56.22

 

16

44

Pech

Adam

2010

2:57.62

Ano

17

55

Rod

Josef

2010

3:00.11

Ano

18

73

Novák

Albert

2010

3:01.57

 

19

69

Nekola

Vojtěch

2009

3:02.25

 

20

43

Beneš

František

2010

3:03.74

 

21

31

Dvořák

Štěpán

2009

3:04.78

 

22

54

Deif

Jusef

2010

3:05.24

 

23

53

Deif

Samer

2010

3:07.94

 

24

41

Rozsíval

Jakub

2010

3:08.64

Ano

25

52

Glatzel

Ondřej

2010

3:09.20

Ano

26

60

Tupý

Matěj

2010

3:16.10

Ano

27

62

Przeczek

Jakub Karel

2010

3:17.94

 

28

74

Avraamides

Daniel

2010

3:18.76

 

29

71

Melzer

Matěj

2010

3:19.54

 

30

57

Trunc

Jan

2010

3:21.02

 

31

58

Chasovskikh

Roman

2009

3:23.52

 

32

64

Dubec

Petr

2010

3:27.25

 

33

59

Tupý

Šimon

2010

3:28.71

Ano

DNS

70

Valenta

Michal

2010

 

Ano

 

           

Kategorie dětí narozených r. 2008-2007

 

 

 

             

Dívky – 900m

         

 

           

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

3

Hřivnová

Anna

2007

3:40.56

 

2

44

Hartmanová

Kateřina

2008

3:42.01

 

3

45

Štěpánová

Sára

2007

3:42.58

 

4

10

Švejdová

Karolína

2007

3:46.68

 

5

46

Jankovská

Ema

2007

3:48.67

 

6

6

Valuchová

Veronika

2008

3:57.34

 

7

5

Supová

Sára

2008

3:57.93

 

8

13

Čellárová

Zuzana

2007

4:00.42

 

9

49

Košíčková

Dominika

2008

4:02.98

 

10

7

Škopová

Anika

2007

4:08.07

Ano

11

23

Mikulová

Terka

2008

4:09.72

 

12

21

Lüder

Magdalena

2008

4:10.38

 

13

16

Lukšů

Anička

2007

4:11.08

 

14

11

Vavrušková

Anna

2008

4:12.41

 

15

47

Nováková

Majda

2008

4:20.50

 

16

4

Rokosová

Lucie

2008

4:22.33

 

17

22

Paulová

Klárka

2008

4:26.58

 

18

1

Doušová

Nikol

2008

4:43.14

 

19

19

Rohovcová

Nela

2007

4:51.26

Ano

20

9

Truncová

Veronika

2008

4:51.86

 

21

12

Mlčochová

Anna

2008

4:58.54

Ano

22

18

Musialková

Anna

2007

5:07.35

Ano

24

14

Jolana

Čellárová

2007

5:14.48

 

25

15

Sára

Poledníková

2008

5:18.48

 

25

17

Nováčková

Alžběta

2008

6:50.00

Ano

26

8

Truncová

Kateřina

2008

7:17.16

 

V kategorii dívky 2007 – 2008 jsme vyhlásili v Satalickém přeboru na 3. místě Aničku Musialkovou, třetí místo v tomto závodě patří zaslouženě Aničce Mlčochové, které se omlouváme a cenu s medailí dodatečně předáme.

Chlapci – 900m

         
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

37

Jelen

Lukáš

2008

3:26.51

 

2

29

Deif

Karim

2008

3:30.89

 

3

26

Sedlmeier

Kryštof

2008

3:37.34

 

4

24

Voda

Štěpán

2007

3:48.99

Ano

5

25

Chytil

František

2007

3:53.88

 

6

50

Langer

Ondřej

2007

4:03.14

Ano

7

33

Kroj

Jan

2007

4:04.50

Ano

8

35

Machek

Jiří

2007

4:17.55

 

9

43

Matras

Vít

2008

4:21.31

Ano

10

36

Karbulka

Matěj

2007

4:22.10

 

11

31

Olšina

Petr

2008

4:22.62

 

12

48

Rozsíval

Ondřej

2007

4:23.58

Ano

13

51

Vodenka

Mikuláš

2008

4:24.41

 

14

38

Veselka

Jan

2007

4:24.84

 

15

39

Flohr

Matěj

2008

4:32.95

 

16

32

Mikeš

Matyáš

2008

4:43.76

 

17

28

Krauskopf

Matěj

2008

4:56.65

Ano

18

30

Beneš

Vojta

2007

5:06.12

 

DNS

27

Vostrý

Jan

2007

 

 

             

Kategorie dětí narozených r. 2006 – 2005

 

 

 

             

Dívky – 900m

         
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

37

Ondráčková

Lucie

2005

3:41.20

 

2

77

Zelená

Apolena

2005

3:50.65

 

3

9

Kašková

Karolína

2006

3:51.60

 

4

39

Buryanova

Martina

2005

3:52.88

Ano

5

13

Drbohlavová

Veronika

2006

3:53.78

 

6

14

Karbulková

Adéla

2005

3:54.60

 

7

17

Bacílková

Tereza

2006

3:57.77

 

8

18

Bacílková

Kateřina

2006

4:10.16

Ano

8

43

Satrapová

Karla

2005

4:10.16

Ano

10

36

Czechowská

Jana

2006

4:12.23

Ano

11

75

Dušová

Ela

2006

4:13.26

 

12

41

Krojová

Petra

2005

4:21.30

 

13

40

Smižanská

Vendula

2006

4:26.23

Ano

14

12

Holasová

Vendula

2006

4:24.16

 

15

19

Radoňová

Johana

2006

4:27.66

 

16

35

Chytilová

Andrea

2005

4:32.30

 

17

16

Valentová

Markéta

2006

4:39.47

Ano

18

38

Hermanová

Kateřina

2005

5:19.52

Ano

19

42

Fléglová

Barbora

2006

5:30.66

Ano

20

67

Macharáčková

Natálie

2006

5:31.70

 

             

Chlapci – 900m

         
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

25

Hořejší

Ondřej

2005

3:19.93

 

2

46

Šemík

Martin

2006

3:26.56

 

3

29

Škop

Martin

2006

3:27.92

Ano

4

22

Štěrbáček

Robin

2005

3:29.30

 

5

47

Veselý

Marek

2006

3:34.92

 

6

70

Vodenka

Jáchym

2005

3:35.53

 

7

23

Štěrbáček

Kryštof

2005

3:35.89

 

8

20

Lněníček

Samuel

2005

3:36.25

 

9

30

Lišťanský

Adam

2006

3:46.15

 

10

31

Mlčoch

Ondřej

2006

3:47.40

Ano

11

27

Lomoz

Jáchym

2005

3:47.95

 

12

32

Jelen

Tomáš

2010

3:50.18

 

13

34

Vrba

Vladimír

2006

3:50.99

 

14

74

Žák

Hugo

2006

3:51.58

Ano

15

33

Kašpárek

Vít

2005

3:51.87

 

16

69

Aurell

Matouš

2006

3:54.39

 

17

28

Lomoz

Štěpán

2005

4:10.59

 

18

21

Dvořák

Šimon

2006

4:31.75

Ano

19

24

Krauskopf

Jakub

2005

4:54.39

Ano

20

44

Dvořák

Šimon

2006

5:08.67

 

             

Kategorie dětí narozených r. 2004-2003

 

 

 

             

Dívky – 900m

         
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

4

Kohoutová

Klára

2004

3:32.98

 

2

1

Stehlíková

Klára

2003

3:35.21

Ano

3

2

Haugvicová

Eliška

2004

3:35.30

Ano

4

5

Skoumalová

Dagmar

2004

3:43.66

Ano

5

8

Sikorová

Tereza

2004

3:44.69

Ano

6

6

Mičková

Michaela

2003

3:57.69

 

7

7

Králová

Natalie

2004

4:12.64

 

DNS

3

Kuldová

Kateřina

2003

 

Ano

             

Chlapci – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

48

Jankovský

Tomáš

2004

3:07.75

 

2

49

Schnedorfler

David

2004

3:23.78

 

3

71

Štěpán

Marek

2003

3:27.09

 

4

11

Byrak

Ivan

2003

3:32.33

Ano

5

72

Sečkař

Marek

2004

3:34.53

Ano

6

10

Rokos

Michal

2004

3:43.04

 

7

76

Devincenzo

Matteo

2003

3:52.43

 

8

73

Langer

Marek

2004

4:02.63

Ano

             
             

Kategorie rodičů – 900m

 

 

 

 

V kategorii rodičů se nám nedopatřením rozházela některá jména a příjmení. Prosíme za prominutí. Pokud se najdete a budete chtít opravit příjmení, napište nám prosím. Děkujeme.

Ženy

           
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

5

Mikulová

Zuzana

1979

3.13,06

 

2

6

 

Iveta

1979

3:49.54

 

3

86

Kadeřávková

Jana

1980

3:54.58

 

4

9

Vodová

Michala

1978

3:58.74

 

5

42

Stehlíková

Jindra

1975

4:00.30

 

6

77

Kubešová

Anna

2002

4:03.35

 

7

7

Hradilová

Nikola

1984

4:13.40

 

8

91

 

Michaela

 

4:20.02

 

9

80

Mikešová

Marcela

 

4:21.62

 

10

47

Radonská

Alena

 

4:25.17

 

11

67

Michalina

Nadezda

 

4:31.50

 

12

28

Tojšlová

Adéla

1980

4:33.11

 

13

83

Mlčochová

Katka

1973

4:34.15

 

14

75

Schejbalová

Klára

 

4.36,61

 

15

92

 

Katka

1971

4:40.31

 

16

78

Olšinová

Lada

1974

4:44.37

 

17

4

Hořejší

Lucie

1974

4:47.91

 

18

73

Gajdošová

Eva

 

4:48.77

 

19

58

Chasovskikh

Yuliya

1981

4:52.79

 

20

54

Rejlová

Gabriela

1976

5:06.18

 

21

51

Pechová

Veronika

 

5:18.38

 

22

13

Lukšů

Janička

1980

5:55.66

 

23

1

Prstekova

Sylvia

1977

6:16.85

 

24

2

 

Jana

1985

6:33.92

 

 

 

 

 

 

 

 

Muži

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

46

Jirásek

Marek

1973

3:02.03

 

2

49

Kouřimský

Michal

1998

3:07.80

 

3

89

 

Michal

1980

3:20.50

 

4

48

Flohr

Martin

1977

3:26.40

 

5

23

 

Vladimír

 

3:34.58

 

6

88

 

Tomáš

1980

3:35.92

 

7

87

 

Jakub

1981

3:45.35

 

8

84

Mlčoch

Marek

1971

3:48.69

 

9

50

Kosmák

Petr

 

3:56.00

 

10

14

 

Karel

1996

3:57.22

 

11

8

Satrapa

Bedřich

2002

3:58.17

 

12

76

Kubeš

Martin

 

3:59.37

 

13

85

Chytil

František

1975

4:17.15

 

14

90

 

Pavel

 

4:18.67

 

15

37

Branný

Jan

 

4:30.08

 

16

74

Gajdoš

Igor

 

4:48.77

 

17

3

Frühbauer

Jan

1978

5:59.97

 

Výsledky 7. ročníku Běhu Satalickou oborou    
    ze dne 21. 5. 2016      
           
Kategorie dětí narozených r. 2012 a mladší    
Z technických důvodů je u dvou nejmenších kategorií uvedeno jenom pořadí.  
Dívky – 150m        
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 31 Mikulová Stella 2012  
2 52 Knotková Viktorie 2010  
3 47 Ornsteinová Olivie 2012  
4 45 Palková Marie 2012  
5 46 Ornsteinová Barbora 2012  
6 79 Vrbová Eliška 2012  
7 63 Jiránková Eliška 2012  
8 35 Škopová Marika 2012  
9 43 Trojáková Magdalena 2012  
10 36 Klubalová Nela 2012  
11 42 Doušová Sofie 2013  
12 51 Vostrá Eliška 2012  
13 34 Poživilová Tina 2012  
14 38 Pelcová Emma Julie 2013  
15 70 Vávrová Lucie 2014  
16 69 Louženská Bára 2012  
17 64 Lukešová Gabriela 2013  
18 37 Bendová Jolana 2013  
19 80 Knotková Barbara 2013  
20 41 Vodová Adéla 2014  
21 32 Svobodová Valerie 2013  
22 66 Strnadová Karolína 2012  
23 39 Přichystalová Ema 2015  
24 33 Poledníková Miriam 2015  
  40 Nakládalová Tereza 2014  
  44 Vodenková Berenika 2012  
  48 Vodová Nikol 2014  
  49 Špreňarová Anna 2015  
  50 Balcarová Rozálie 2013  
  54 Brožková Jana 2012  
  67 Křížová Štěpánka 2012  
           
Chlapci – 150m        
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 68 Brožek Tobiáš 2012  
2 56 Veselka Matěj 2012  
3 12 Ducháč Tobias 2012  
3 10 Musialek Martin 2012  
5 25 Macháček Bohouš 2012  
6 3 Havlík Filip 2012  
7 55 Košíček Martin 2012  
8 14 Pelc David 2012  
9 24 Macháček Matouš 2012  
10 5 Škvařidlo Ondřej 2012  
11 71 Komárek Jakub 2012  
12 62 Junek Jindřich 2012  
13 23 Pangrác Ondřej 2012  
14 81 Vávra Jan 2012  
15 58 Kunetka Richard 2012  
16 4 Hovorka Jindřich 2013  
17 19 Kosmák Vojtěch 2013  
18 2 Schafer Vojtěch 2013  
19 16 Beneš Radek 2013  
20 65 Ondráček Jakub 2013  
21 21 Kachlíř David 2012  
22 26 Boček Denis 2013  
23 29 Rychtařík František 2013  
24 18 Tománek Ondřej 2013  
25 20 Kachlíř Adam 2014  
26 15 Nakládal Tomáš 2012  
27 6 Musialek Mikuláš 2013  
28 59 Hanák Aleš 2014  
29 17 Palek Jan 2014  
30 30 Gejdoš Jan 2014  
31 7 Jirásek Šimon 2014  
32 9 Kobera Vojtěch 2014  
33 11 Černý Oliver 2015  
34 60 Strnad Jakub 2014  
35 72 Ornstein Kilián 2015  
36 28 Rychtařík Antonín 2014  
  1 Marek Martin 2015  
  8 Kubálek Matyáš 2012  
  13 Čerňanský Jan 2013  
  22 Vincenc Holý 2012  
  27 Mencl Viktor 2013  
  57 Prstek Šimon 2014  
           
Kategorie dětí narozených r. 2011-2010      
           
Dívky – 300m        
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 32 Machková Barbora 2010 1:08,83
2 47 Schrotterová Ella 2010 1:12,64
3 57 Hronová Štěpánka 2010 1:14,41
4 64 Benešová Alice 2010 1:19,55
5 45 Treglerová Anežka 2010 1:21,20
6 46 Vrbová Tereza 2010 1:21,65
7 42 Žďárková Zuzana 2010 1:22,48
8 35 Jirásková Ema 2010 1:23,45
9 59 Poledníková Bára 2010 1:23,86
10 61 Svárovská Alena 2010 1:25,89
11 66 Fialová Jasmine-Anna 2011 1:26,15
12 50 Pangrácová Julile 2011 1:26,33
13 70 Janouchová Stella 2011 1:26,80
14 52 Gejdošová Anna 2011 1:27,67
15 63 Louženská Alena 2010 1:28,36
16 40 Švábová Nela 2010 1:29,36
17 39 Bendová Zuzana 2010 1:33,17
18 36 Matrasová Tereza 2011 1:33,73
19 71 Svátková Lucie 2010 1:34,33
20 30 Krestová Kristýna 2010 1:34,70
21 31 Hanáková Anežka 2011 1:35,28
22 38 Černá Denisa 2011 1:35,75
23 48 Vodová Julie 2010 1:36,84
24 65 Vithová Emily 2011 1:41,01
25 44 Czechowská Aneta 2011 1:43,59
26 29 Svobodová Viktorie 2011 1:55,35
27 33 Beranová Tereza 2011 2:10,50
  34 Špreňarová Tereza 2010 DNS
  37 Kubálková Nela 2010 DNS
  41 Radonská Jana 2010 DNS
  43 Žďárková Adéla 2010 DNS
  49 Buryanová Ema 2010 DNS
  51 Menclová Nela 2011 DNS
  56 Mikušová Michaela 2010 DNS
  58 Prsteková Rebeka 2010 DNS
           
Chlapci – 300m        
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 28 Sedlmeier Vojta 2010 52,26
2 68 Deif Jusef 2010 1:02,93
3 15 Rozsíval Tomáš 2010 1:03,25
4 9 Musialek David 2010 1:15,88
5 10 Ducháč Matyas 2010 1:16,65
6 67 Deif Samer 2010 1:17,34
7 5 Jelen Matyáš 2010 1:17,92
8 27 Beneš František 2010 1:18,87
9 79 Vrba Lukáš 2010 1:19,91
10 11 Rohovec Filip 2011 1:23,34
11 2 Onder Martin 2010 1:24,12
12 69 Kaška Štěpán 2010 1:25,28
13 16 Rozsíval Jakub 2010 1:27,11
14 19 Beneš Marek 2011 1:27,71
15 62 Svarovský Jan 2010 1:28,71
16 22 Pech Adam 2010 1:29,57
17 53 Kunetka Petr 2011 1:31,22
18 14 Przeczek Jakub Karel 2010 1:32,25
19 17 Melzer Matěj 2010 1:37,36
20 26 Gajdoš Alan 2011 1:37,81
21 3 Valenta Michal 2010 1:38,94
22 8 Klášterka Dan 2011 1:40,88
23 23 Tupý Matěj 2010 1:41,49
24 54 Kolář Martin Jakub 2011 1:42,22
25 24 Tupý Šimon 2010 1:43,68
26 55 Korejza Kryštof 2011 1:44,24
27 6 Hovorka Vojtěch 2011 1:44,79
28 7 Kresta Jan 2011 1:45,49
29 4 Štemberk Jiří 2011 1:45,96
30 1 Nováček Vojtěch 2011 1:46,70
31 13 Musialek Jakub 2011 1:47,39
32 60 Brožek Ondřej 2011 1:50,02
33 18 Smrček Václav 2011 1:52,43
34 25 Balcar Matěj 2012 2:03,11
35 12 Glatzel Ondřej 2010 2:07,13
  20 Dobiáš Jan 2010 DNS
  21 Holý Kryštof   DNS
           
Kategorie dětí narozených r. 2009-2008      
           
Dívky – 600m        
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 32 Valuchová Veronika 2008 2:25,09
2 27 Vavrušková Anna 2008 2:25,84
3 36 Dvořáková Eliška 2009 2:29,90
4 28 Rokosová Lucie 2008 2:32,62
5 21 Mikulová Tereza 2008 2:34,25
6 37 Veselková Kateřina 2009 2:36,16
7 49 Gollnerová Karolína 2009 2:37,98
8 52 Fialová Natálie 2008 2:38,91
9 23 Kučerová Kristýna 2008 2:40,82
10 35 Janíčková Nicol 2009 2:41,45
11 18 Zápotocká Kristýna 2008 2:44,79
12 24 Doušová Nikol 2008 2:51,25
13 31 Valuchová Julie 2009 2:54,93
14 43 Košíčková Dominika 2008 2:55,66
15 53 Rajmová Kateřina 2009 2:57,85
16 34 Mlčochová Anna 2008 2:59,05
17 54 Rajmová Barbora 2009 3:00,48
18 30 Sikorová Viktorie 2009 3:01,60
19 46 Hířová Anna 2008 3:02,73
20 56 Poesová Soňa 2009 3:09,55
21 33 Gollnerová Tereza 2009 3:14,41
22 25 Smižanská Zuzana 2008 3:15,56
23 57 Pagáčová Ella 2008 3:20,05
24 45 Kunetková Judita 2008 3:21,18
25 20 Nováčková Alžběta 2008 3:36,94
26 19 Macháčková Viktorie 2009 3:39,83
27 50 Čejkovská Agáta 2009 4:30,26
  26 Sokolová Linda 2009 DNS
  29 Kučerová Tereza 2008 DNS
  33 Vítů Julie 2009 DNS
  44 Poledníková Sára 2008 DNS
           
Chlapci – 600m        
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 55 Deif Karim 2008 2:07,50
2 17 Sedlmeier Kryštof 2008 2:16,05
3 3 Jelen Lukáš 2008 2:17,07
4 5 Sotona Filip 2009 2:23,54
5 2 Šáda Kristián 2008 2:31,17
6 51 Žák Kvido 2009 2:33,00
7 12 Filip Soukup 2009 2:33,92
8 14 Bláha Vojtěch 2009 2:37,68
9 11 Klement Tomáš 2008 2:42,74
10 8 Novák Dalibor 2009 2:43,10
11 4 Matras Vít 2008 2:44,10
12 6 Švarc Adam 2009 2:44,71
13 48 Krauskopf Matěj 2009 2:49,97
14 42 Híře David 2009 2:55,33
15 38 Štěrba Marek 2008 2:56,80
16 15 Voda František 2009 2:58,81
17 7 Čerňanský Jakub 2009 3:00,31
18 13 Belšán Ondřej 2009 3:01,25
19 39 Jiránek František 2009 3:03,29
20 41 Mikeš Matyáš 2008 3:03,74
21 16 Vostrý Jakub 2009 3:04,54
22 47 Brožek Jaroslav 2008 3:10,72
23 40 Kříž Radovan 2009 3:24,51
24 9 Herman Jakub 2009 3:28,80
25 1 Shafer Josef 2009 3:37,69
  10 Vodenka Mikuláš 2008 DNS
           
Kategorie dětí narozených r. 2007-2006      
           
Dívky – 900m        
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 43 Štěpánová Sára 2007 3:51,22
2 51 Kašková Karolína 2006 3:51,87
3 52 Švejdová Karolína 2006 3:56,40
4 46 Bacílková Tereza 2006 4:01,40
5 32 Belšánová Eva 2006 4:03,77
6 36 Krejčířová Terezie 2007 4:04,39
7 35 Stehlíková Lucie 2006 4:06,25
8 48 Fuchsová Mia 2006 4:09,65
9 49 Bartošová Amélie 2006 4:13,05
10 28 Czechowská Jana 2006 4:14,39
11 44 Lukavská Sally 2006 4:21,08
12 23 Matrasová Anna 2006 4:23,74
13 24 Škopová Anika 2007 4:24,30
14 30 Smižanská Vendula 2006 4:24,74
15 33 Žižková Magdalena 2006 4:37,00
16 25 Sotonová Šárka 2006 5:00,70
17 22 Valentová Markéta 2006 5:10,23
18 26 Rohovcová Nela 2007 5:27,43
19 40 Křivánková Klára 2007 5:38,61
20 41 Fléglová Barbora 2006 5:48,06
21 42 Hamplová Sára 2007 5:50,71
22 29 Musialková Anička 2007 5:58,09
  27 Radonská Nela 2007 DNS
  31 Kotlánová Nikol 2007 DNS
           
           
           
Chlapci – 900m        
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 6 Škop Martin 2006 3:32,02
2 38 Šemík Martin 2006 3:34,94
3 13 Veselý Marek 2006 3:40,17
4 3 Štoček Martin 2007 3:44,18
5 47 Žák Hugo 2006 3:48,35
6 18 Mlčoch Ondřej 2006 3:49,76
7 8 Kroj Jan 2007 3:52,53
8 15 Voda Štěpán 2007 3:53,37
9 16 Novotný Michael 2006 3:55,77
10 50 Soulek Štěpán 2007 3:56,59
11 19 Dvořák Šimon 2006 4:06,92
12 20 Chytil František 2007 4:09,70
13 37 Skoumal Jan 2007 4:11,00
14 2 Onder Štěpán 2007 4:11,77
15 4 Jelen Tomáš 2007 4:15,69
16 9 Rozsíval Ondřej 2007 4:19,30
17 7 Šrůma Daniel 2007 4:22,64
18 5 Machek Jiří 2007 4:36,62
19 17 Vostrý Jan 2007 4:39,68
20 21 Veselka Jan 2007 4:47,90
21 14 Bláha Vít 2007 4:56,47
22 39 Kolář Jan Jiří 2006 5:17,05
23 10 Smrček Karel 2007 5:23,56
24 45 Beneš Vojtěch 2007 5:24,12
25 11 Kosmák Kryštof 2007 5:26,65
  1 Lišťanský Adam 2006 DNS
           
Kategorie dětí narozených r. 2005 – 2004      
           
Dívky – 900m        
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 19 Kohoutová Klára 2004 3:26,96
2 22 Haugvicová Eliška 2004 3:35,04
3 31 Skoumalová Dagmar 2004 3:44,91
4 15 Švarcová Lucie 2004 3:45,96
5 21 Sikorová Tereza 2004 3:55,91
6 36 Satrapová Karla 2005 4:04,75
7 16 Švábová Ema 2005 4:05,20
8 14 Karbulková Adéla 2005 4:05,55
9 36 Rozsívalová Elizabeth 2005 4:05,87
10 34 Zelená Apolena 2005 4:10,98
11 23 Chytilová Andrea 2005 4:17,38
12 13 Ondráčková Lucie 2005 4:19,90
13 17 Krojová Petra 2005 4:26,82
14 20 Klementová Lucie 2005 4:48,19
15 18 Hermanová Kateřina 2005 4:52,88
           
Chlapci – 900m        
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 33 Rozsíval Erik 2004 3:18,01
2 11 Krejčíř Jakub 2004 3:18,83
3 7 Rokos Michal 2004 3:27,52
4 4 Sečkař Marek 2005 3:29,51
5 40 Šulc Adam 2004 3:32,01
6 5 Suchan Štěpán 2005 3:32,80
7 1 Hořejší Ondřej 2005 3:37,36
8 3 Dlabač Václav 2005 3:38,91
9 9 Štěrbáček Robin 2005 3:41,88
10 10 Štěrbáček Kryštof 2005 3:43,03
11 8 Lněníček Samuel 2005 3:46,19
11 12 Kasan Ondřej 2004 3:46,19
13 38 Lomoz Jáchym 2005 3:52,98
14 32 Tůša Daniel 2004 3:56,13
15 39 Lomoz Štěpán 2005 3:59,26
16 41 Krauskopf Matěj 2005 4:08,51
17 2 Klášterka Aleš 2005 4:09,03
  6 Vodenka Jáchym 2005 DNS
           
Kategorie dětí narozených r. 2003-2002      
           
Dívky – 900m        
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 30 Stehlíková Klára 2003 3:41,43
2 29 Žižková Tereza 2003 4:03,13
3 77 Lisá Radka 2002 4:14,86
4 78 Lisá Tereza 2002 4:49,69
  28 Veselá Tereza 2002 DNS
           
Chlapci – 900m        
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 25 Byrak Ivan 2003 3:28,80
2 42 Lukavský Matyáš 2002 3:34,07
3 37 Satrapa Bedřich 2002 3:38,16
  26 Kotlán Jakub 2003 DNS
  27 Dobiáš Jakub 2003 DNS
           
           
Kategorie rodičů – 900m      
           
Ženy          
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 12 Mikulová Zuzana 1979 3:09,76
2 81 Sotonová Jitka 1979 3:31,66
3 89 Karbulková Alice 1972 3:32,12
4 47 Najmanová Agáta 2001 3:38,62
5 10 Švábová Lenka 1975 3:44,27
6 13 Stehlíková Jindra 1975 3:48,83
7 45 Novotná Kristýna 1993 4:13,78
8 58 Šrůmová Hana 1969 4:15,26
9 85 Kolářová Jitka 1965 4:16,73
10 97 Haugvicová Jitka 1972 4:17,48
11 84 Čerňanská Lenka 1980 4:22,97
12 9 Sikorová Rada 1977 4:26,06
13 57 Mlčochová Kačka 1973 4:26,92
14 60 Kašková Michaela 1978 4:28,42
15 82 Treglerová Pavlína   4:30,85
16 59 Pangrácová Irena 1976 4:48,20
17 88 Benešová Eva   4:49,58
           
Muži          
           
Pořadí Start. Příjmení Jméno Ročník Čas
v cíli číslo     narození v cíli
1 86 Bacílek Karel   2:50,21
2 11 Jirásek Marek 1973 2:54,19
3 7 Stehlík Daniel 1970 2:59,76
4 92 Beneš Dalibor 1974 3:07,96
5 87 Beneš Vladimír 1969 3:08,65
6 93 Soulek Vladimír 1972 3:11,43
7 99 Kouřimský Michal 1998 3:13,49
8 8 Voda Jan 1972 3:15,20
9 48 Najman Matouš 1998 3:18,64
10 50 Mlčoch Marek 1971 3:20,42
11 49 Mikuš Michal   3:27,83
12 96 Chytil František 1972 3:33,54
13 90 Schrotter Pavel 1979 3:37,63
14 61 Kaška Jan   4:02,92
15 83 Híře Daniel 1974 4:06,82
16 95 Kresta Marcel 1977 4:11,04
17 46 Najman Jiří 1963 4:12,76
18 94 Vostrý Petr 1980 4:14,57
           
           
V 7. ročníku Běhu Satalickou oborou proběhlo cílem 259 dětí + 35 rodičů,  
35 dětí buďto nedoběhlo nebo nenastoupilo na start. Dohromady se Vás  
 tedy zaregistrovalo 329.       
Z technických důvodů je u dvou nejmenších kategorií uvedeno jenom  
pořadí. Moc se omlouváme.      
Děkujeme dětem, rodičům a všem, co přišli fandit.    
Počasí bylo krásné-svítilo slunce a teplota byla okolo 22 stupňů.    
Těšíme se na Vás opět příští rok .

 

Výsledky 6. ročníku Běhu Satalickou oborou – ze dne 24.5.2015
         
Kategorie dětí narozených 2011 a mladší    
Chlapci – 150 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 34 Filip Rohovec 2011 0:42.9
2 38 Martin Jakub Kolář 2011 0:50.0
3 2 Dan Klášterka 2011 0:51.1
4 15 Dalibor Holas 2011 0:53.0
5 32 Matyáš Valenta 2011 0:58.4
6 11 Tobiáš Slapnička 2011 1:00.1
7 35 Daniel Rolenec 2011 1:00.8
8 10 Marek Beneš 2011 1:01.7
9 22 David Škořepa 2011 1:03.2
10 42 Vojtěch Nováček 2011 1:04.0
11 5 Ondřej Pangrác 2012 1:04.8
12 9 Jakub Musialek 2010 1:05.6
13 18 Martin Musialek 2012 1:06.4
14 36 Tomáš Janovský 2012 1:08.4
15 7 Jan Lebruška 2012 1:09.5
16 6 David Kachlíř 2012 1:12.6
17 39 Filip Havlík 2012 1:13.7
18 17 X Holý 2012 1:14.9
19 12 Matěj Veselka 2012 1:23.4
20 21 Martin Marek 2012 1:24.0
21 37 Vojta Mucha 2012 1:25.4
22 31 Matyáš Labaš 2012 1:26.8
23 33 Robert Lukšan 2012 1:27.8
24 43 Jakub Komárek 2012 1:31.2
25 16 Tobias Ducháč 2012 1:34.1
26 3 Jan Vávra 2011 1:39.6
27 1 František Rychtařík 2011 1:41.1
28 40 Marek Dub 2012 1:43.8
29 73 Nikolas Osinek 2012 1:57.8
30 19 Bohouš Macháček 2012 1:58.6
31 14 Metoděj Novák 2011 1:59.4
32 20 Matouš Macháček 2012 2:00.4
33 41 Karel Merta 2013 2:00.5
34 8 Matěj Balcar 2012 2:11.6
35 23 VOJTĚCH KOSMÁK 2013 2:29.1
36 4 Tadeáš Frýba 2014 3:07.4
         
Kategorie dětí narozených 2011 a mladší    
Dívky – 150 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 71 Ester Kraidlová 2011 0:46.9
2 68 Jasmine Anna Fialová 2011 0:47.2
3 53 Julie Pangrácová 2011 0:48.3
4 64 Veronika Fořtová 2011 0:51.1
5 72 Tereza Matrasová 2011 0:52.5
6 65 Linda Kratochvílová 2012 0:53.2
8 60 Aneta Czechowská 2011 0:55.4
7 76 Lucie Havelková 2012 0:59.1
9 69 Karolína Halabalová 2011 1:02.5
10 77 Stella Mikulová 2012 1:03.4
11 55 Viktorie Svobodová 2011 1:03.5
12 74 Dominika Dubová 2011 1:05.3
13 58 Olivie Ornsteinová 2012 1:09.6
14 57 Barbora Ornsteinová 2012 1:10.9
15 51 Tereza Beranova 2011 1:12.1
16 63 Marika Škopová 2012 1:20.4
17 70 Soňa Kyprá 2012 1:33.6
18 52 Anna Vinická 2014 1:42.9
19 75 Terezie Lukšů 2011 1:43.1
         
Kategorie dětí narozených 2010 – 2009    
Chlapci – 300 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 6 Jan Otradovec 2009 1:07.6
2 17 Filip Sotona 2009 1:10.0
3 4 Vojta Sedlmeier 2010 1:14.9
4 8 Filip Soukup 2009 1:16.5
5 34 Adam Švarc 2009 1:21.9
6 12 Vojtěch Bláha 2009 1:23.9
7 36 Dalibor Novák 2009 1:27.1
8 32 Fabián Čáp 2009 1:28.6
9 38 David Holubec 2010 1:29.1
10 16 David Híře 2009 1:29.9
11 3 František Voda 2009 1:31.1
12 29 Lukáš Janovský 2010 1:32.7
13 30 Tomáš Filipský 2010 1:33.4
14 23 David Musialek 2010 1:34.2
15 33 Jakub Pecha 2010 1:35.1
16 24 Ondřej Belšán 2009 1:36.7
17 25 Štěpám Kaška 2010 1:38.3
18 20 Matyas Ducháč 2010 1:38.9
19 14 David Janda 2010 1:39.7
20 90 Lukáš Vrba 2010 1:40.9
21 22 Kryštof Holý 2009 1:42.3
22 35 Ondřej Glatzel 2010 1:44.7
23 15 Matěj Víšek 2010 1:45.2
24 37 Adam Pech 2010 1:47.6
25 28 Tomáš Rozsíval 2010 1:48.3
26 13 Jakub Herman 2009 1:50.2
27 27 Jakub Rozsíval 2010 1:51.6
28 7 Jakub Karel Przeczek 2010 1:52.7
29 10 Radovan Kříž 2009 1:54.9
30 2 Matěj Tupý 2010 1:55.7
31 21 Prokop Lorenc 2010 1:57.3
32 19 Albert Novák 2010 1:59.4
33 26 Ferdinand Lukšan 2010 2:01.2
34 5 Tobias Placák 2010 2:03.7
35 1 Šimon Tupý 2010 2:09.0
         
Kategorie dětí narozených 2010 – 2009    
Dívky – 300 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 60 Eliška Dvořáková 2009 1:12.0
2 78 Barbora Rajmová 2009 1:16.8
3 77 Kateřina Rajmová 2009 1:17.7
4 85 Barbora Machková 2010 1:21.3
5 84 Anita Glatzelová 2009 1:21.9
6 71 Markéta Škořepová 2009 1:23.5
7 63 Viktorie Sikorová 2009 1:24.1
8 68 Linda Sokolová 2009 1:24.8
9 69 Pavla Kratochvílová 2009 1:25.3
10 72 Helena Jarova 2009 1:26.4
11 55 Julie Valuchová 2009 1:28.4
12 70 Karolínka Svobodová 2009 1:30.5
13 59 Zuzana Smižanská 2009 1:33.7
14 74 Natálie Koubalová 2009 1:34.7
15 51 Tereza Špreňarová 2010 1:36.0
16 87 Anežka Treglerová 2010 1:37.1
17 52 Ella Schrötterová 2010 1:38.2
18 62 Ema Jirásková 2010 1:39.3
19 79 Viktorie Macháčková 2009 1:40.6
20 57 Jana Radonská 2010 1:41.5
21 83 Kamila Hřivnová 2009 1:44.5
22 54 Tereza Vrbova 2010 1:45.5
23 65 Zuzana Žďárková 2010 1:45.9
24 82 Kristýna Váňvá 2009 1:46.3
25 76 Kateřina Pertlová 2010 1:46.9
26 88 Eva Soldátová 2010 1:47.1
27 56 Julie Vodová 2010 1:48.2
28 50 Nicol Janíčková 2009 1:50.1
29 81 Emílie Tsolov 2010 1:52.1
30 73 Františka Pádivá 2010 1:56.2
31 80 Eliška Kyprá 2010 1:58.1
32 53 Anna Gejdošová 2010 2:01.0
33 67 Ema Buryanova 2010 2:05.0
34 66 Andrea Mecová 2010 2:05.7
35 89 Lucie Rauscherová 2010 2:07.9
36 64 Adéla Žďárková 2010 2:11.3
37 61 Agáta Čejkovská 2009 2:29.0
         
Kategorie dětí narozených 2008 – 2007    
Chlapci – 600 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 3 Kryštof Sedlmeier 2008 2:29.8
2 18 František Chytil 2007 2:32.6
3 2 Štěpán Voda 2007 2:33.2
4 21 Jiří Machek 2007 2:36.3
5 12 Jan Kroj 2007 2:39.2
6 17 Ondřej Langer 2008 2:44.6
7 20 Kristian Šáda 2008 2:45.4
8 22 Luboš Novotný 2007 2:46.8
9 23 Štěpán Soucek 2007 2:47.8
10 15 Jan Skoumal 2007 2:48.6
11 11 Mikuláš Vodenka 2008 2:55.3
12 19 Vít Matras 2008 2:58.4
13 4 Vít Bláha 2007 2:59.2
14 5 Lukáš Janda 2008 3:01.7
15 10 Matěj Karbulka 2007 3:02.4
16 6 Daniel Šrůma 2007 3:06.7
17 8 Jan Veselka 2007 3:11.7
18 16 Ondřej Rozsíval 2007 3:16.2
19 13 Kryšof Kosmák 2007 3:34.1
20 14 Vojta Beneš 2007 3:36.3
         
Kategorie dětí narozených 2008 – 2007    
Dívky – 600 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 61 Sara Stepanova 2007 2:33.4
2 45 Terezie Krejčířová 2007 2:37.1
3 43 Petra Kosíková 2007 2:38.1
4 69 Anna Marie Hřivnová 2007 2:41.1
5 42 Nela Radonská 2007 2:44.2
6 50 Kristýna Kučerová 2008 2:49.8
7 49 Barbora Vrbová 2007 2:54.9
8 44 Nikol Kotlánová 2007 2:56.0
9 48 Anika Škopová 2007 2:57.6
10 73 Tereza Mikulcová 2008 2:58.2
11 54 Barbora Pertlová 2008 2:58.6
12 66 Nela Rohovcová 2007 2:59.1
13 53 Kateřina Veselková 2008 3:00.9
14 65 Denisa Rolencová 2007 3:03.7
15 40 Anna Mlčochová 2008 3:05.4
16 70 Anna Lukšů 2007 3:06.7
17 62 Zuzana Varkočková 2007 3:09.8
18 76 Viktorie Soucková 2007 3:13.2
19 52 Anna Hířová 2008 3:15.5
20 68 Šárka Filipská 2008 3:17.1
21 57 Anna Matoušková 2007 3:20.2
22 67 Tereza Repaská 2008 3:22.7
23 47 Klára Čejkovská 2007 3:25.1
24 64 Klára Křivánková 2007 3:29.1
25 63 Natálie Jana Fialová 2008 3:32.9
26 74 Ema Rausherová 2008 3:41.0
27 41 Veronika Valuchová 2008 3:24.2
28 46 Anička Musialková 2007 3:46.6
29 56 Tereza Matoušková 2008 3:47.7
30 75 Betynka Nováčková 2008 3:50.2
         
Kategorie dětí narozených 2006 – 2005    
Chlapci – 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 26 Jáchym Vodenka 2005 3:46.2
2 5 Robin Štěrbáček 2005 3:49.0
3 23 Martin Poes 2006 3:51.5
4 12 Marek Veselý 2006 3:52.7
5 8 Tomáš Otradovec 2005 3:55.1
6 19 Martin Škop 2006 4:01.3
7 30 Lukáš Svoboda 2005 4:05.6
8 4 Kryštof Štěrbáček 2005 4:06.9
9 6 Samuel Lněníček 2005 4:08.2
10 2 Aleš Klášterka 2005 4:08.9
11 3 Ondřej Mlčoch 2006 4:09.3
12 9 Michael Novotný 2006 4:14.6
13 7 Vladimir Vrba 2006 4:17.4
14 38 Petr Filipský 2006 4:25.2
15 22 Vít Lorenc 2006 4:31.9
16 39 Jan Pecha 2005 4:57.2
         
Kategorie dětí narozených 2006 – 2005    
Dívky – 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 35 Karolína Kašková 2006 4:05.2
2 10 Martina Buryanova 2005 4:05.9
3 44 Eva Holubcová 2005 4:08.1
4 16 Karla Satrapová 2005 4:10.5
5 1 Lucie Stehlíková 2006 4:12.7
6 28 Hana Pařízková 2005 4:19.3
7 24 Adéla Karbulková 2005 4:25.3
8 31 Eva Belšánová 2006 4:26.9
9 42 Sally Lukavská 2006 4:30.2
10 43 Tereza Shánělová 2005 4:33.7
11 13 Jana Czechowská 2006 4:37.1
12 37 Andrea Chytilová 2005 4:38.7
13 34 Anna Sečkařová 2006 4:41.4
14 41 Tereza Havlíková 2006 4:43.9
15 25 Magdaléna Žižková 2006 4:47.7
16 17 Vendula Smižanská 2006 4:52.7
17 32 Valentová Markéta 2006 4:53.5
18 14 Nela Maresova 2006 4:54.0
19 33 V Beranová 2006 4:56.6
20 29 Karolína Laštovková 2006 5:07.6
21 21 Šárka Sotonová 2006 5:14.5
22 18 Kateřina Hermanová 2005 5:16.8
23 36 Kateřina Váňová 2006 5:20.1
24 11 Adéla Pelcova 2006 5:27.3
         
Kategorie dětí narozených 2004 – 2003    
Chlapci – 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 7 Jakub Krejčíř 2004 3:19.5
2 17 Mikuláš Brzoň 2003 3:42.7
3 10 Jan Belšán 2004 3:46.2
4 14 Marek Sečkař 2004 3:58.1
5 13 Matteo Devincenzo 2003 4:02.0
6 12 Ondřej Laštovka 2015 4:04.2
7 6 Jakub Kotlán 2003 4:05.6
8 16 Václav Rolenec 2003 5:18.2
         
Kategorie dětí narozených 2004 – 2003    
Dívky – 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 5 Eliška Haugvicová 2004 3:44.2
2 15 Dagmar Skoumalová 2004 3:59.3
3 1 Klára Stehlíková 2003 4:00.4
4 8 Tereza Sikorová 2004 4:11.4
5 19 Lucie Švarcová 2004 4:13.6
6 27 Ester Soulková 2004 4:15.0
7 24 Eliška Švejdová 2004 4:17.1
8 18 Viktorie Vítková 2003 4:17.7
9 4 Michaela Mičková 2003 4:18.8
10 9 Tereza Žižková 2015 4:24.4
11 25 Tereza Holzmannová 2004 5:19.7
         
Kategorie dětí narozených 2002 – 2001    
Chlapci – 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 26 Jakub Holubec 2002 3:17.4
2 23 Adam Vaněček 2001 3:27.9
3 20 Matyáš Lukavský 2002 3:29.1
4 3 Bedřich Satrapa 2002 4:16.0
         
Kategorie dětí narozených 2002 – 2001    
Dívky – 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 22 Karolína Roulová 2002 4:20.7
2 2 Tereza Veselá 2002 4:40.8
3 21 Kateřina Haugvicová 2000 5:11.4
         
Kategorie rodičů      
Muži – 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 347 Marek Jirásek 1973 2:56.7
2 329 Marek Holubec 1974 3:03.2
3 273 Martin Sotona 1974 3:12.0
4 280 Vladimír Soulek 1972 3:14,3
5 338 Daniel Stehlík 1970 3:15,2
6 337 Jan Voda 1971 3:16,3
7 328 Viktor Kotlán 1974 3:16,4
8 200 Daniel Sobotka 1977 3:19,1
9 320 Marek Epstein 1975 3:30,4
10 399 Petr Radonský 1972 3:30,6
11 345 Marek Klapal 1971 3:54,4
12 281 Vladislav Vodenka 1973 3:57,3
13 274 Petr Slapnička 1974 4:02,6
14 334 Sobotka 1977 4:04,1
15 291 František Chytil 1975 4:06,6
16 321 Jan Sedlmeier 1975 4:07,4
17 290 Daniel Híře 1974 4:07,6
18 289 Petr Filipský 1976 4:10,3
19 282 Čeněk Rauscher 1974 4:14,8
20 331 Michal Dvořák 1974 4:17,1
21 124 Václav Rolenc 1976 4:33,3
22 299 Milan Soldát 1978 4:42,4
         
Kategorie rodičů      
Ženy- 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 349 Zuzana Mikulová 1979 3:23,3
2 297 Alice Karbulková 1972 3:30,1
3 348 Jitka Sotonová 1979 3:30,2
4 296 Klára Picková (Šroubová) 1991 3:41,5
5 344 Kačka Klapalová 1990 3:47,0
6 343 Jindra Stehlíková 1975 3:54,3
7 335 Kašperová 1981 3:58,2
8 642 Jana Kašková 1977 4:02,7
9 322 Alena Radonská 1973 4:08,5
10 336 Váňová 1979 4:08,6
11 292 Hana Šrumová 1969 4:11,7
12 319 Radka Veselá 1975 4:20,5
12 298 Zuzana Soldátová 1976 4:22,3
13 202 Kerry Lukavská 1970 4:25,1
14 43 Michaela Kašková 1978 4:42,5
15 346 Katka Mlčochová 1973 4:44,2
16 330 Blanka Dvořáková 1974 5:18,2
17 326 Vítězslava Soudková 1973 5:27,5
18 325 Gabriela Chytilová 1976 5:31,2
19 130 Lucia Kuľhová 1980 5:31,4